vreo ideie de compunere

vreo ideie de compunere

Mesajde izzabel » 10 Mar 2009, 16:05

buna ziua...sunt noua pe-aici si nuj cum sa ma adresez...as avea o rugaminte...trebuie sa facem o compunere despre fizica...si nu am absolut nici o idee...am incercat ceva dar nu prea stiu ce sa scriu...am nevoie de o idee...va rog
va multumes anticipat.
bn bn....am corectat ...credeti-ma ca eram prea obosita si nu am fost prea atenta la fiecare litera;)....oricum va multumesc din suflet:) >:D< e o IDEE geniala...e chiar interesanta...va multumesc :)
Ultima oară modificat de izzabel pe 11 Mar 2009, 20:55, modificat 1 dată în total.
izzabel
 
Mesaje: 1
Membru din: 10 Mar 2009, 16:00

Mesajde marikaj » 10 Mar 2009, 20:10

ooffffffffffffffff
înceracă să scrii ceva despre ceea ce înseamnă pentru tine fizica aşa cum ai cunoscut acest obiect, dacă te-a ajutat să cunoşti fenomenele din jurul tău, , ce ţi-a plăcut mai mult, partea teoretică, partea practică-experimentală, probleme, întrebări pe care ţi-ai pus pe parcursul cunoaşterii etc.

ar fi o IDEE şi nu o IDEIE
nu ştiu ce înseamnă NUJ???? CV...???? multumes, antiicipat???

o greşeală - două de tastare merge, dar....

în primul rând încearcă să te adresezi scriind cât de cât româneşte
este un site educaţional, poţi primi sprijin şi îndrumare absolut la orice problemă educaţională, cerinţa minimă: modul de exprimare să fie aşa cum se cere pe un site-educaţional, suntem majoritatea cadre didactice şi vrem să te ajutăm :wink:
Maria Stefan, profesor, Cicanesti, Arges

"Prietenul care ne ascunde defectele ne slujeste mai rău decât dusmanul care ni le reproseaza" - Pythagoras
Avatar utilizator
marikaj
 
Mesaje: 1590
Membru din: 12 Ian 2004, 14:32
Localitate: Curtea de Arges


Înapoi la Fizică

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator