Vizualizare in Browser

Deoarece in dezbaterea deschisa in intalnirea Resurse IT&C in educatie de la Focsani(<a href="http://www.vrancea.ro/unirea2005" target="_blank">www.vrancea.ro/unirea2005</a>), nu s-a reusit atingerea tuturor punctele propuse, va invitam sa va spuneti parerea pe urmatoarele
topicuri...

Vizualizare in Browser

Mesajde cri77 » 24 Feb 2009, 13:58

am o mare problema!!!
in ultima vreme urmaresc f. mult didactic.ro fiind pe terminate cu CIC si tocmai acum am patit-o... :lol: . mi-a apasat fetita pe tastatura pe ceva... :o si tot scrisul imi apare foarte mic, (cam la jumatate din ce era ) iar acum citesc foarte greu. m-ar putea ajuta cineva sa revin la scrisul normal pe didactic?
va multumesc mult pentru orice sugestie!!!
cri77
 
Mesaje: 10
Membru din: 13 Feb 2008, 16:26

Re: ajutor!!!!

Mesajde emil » 24 Feb 2009, 15:01

cri77 scrie:am o mare problema!!!
in ultima vreme urmaresc f. mult didactic.ro fiind pe terminate cu CIC si tocmai acum am patit-o... :lol: . mi-a apasat fetita pe tastatura pe ceva... :o si tot scrisul imi apare foarte mic, (cam la jumatate din ce era ) iar acum citesc foarte greu. m-ar putea ajuta cineva sa revin la scrisul normal pe didactic?
va multumesc mult pentru orice sugestie!!!


Buna ziua

Daca Folositi Internet Explorer, mergeti la optiunea "view" / "text size" si apoi dati una din variantele de acolo.

Va doresc succes!

PS si la mine se mai urca pisicile pe tastatura! :-)
Emil Onea
Avatar utilizator
emil
Site Admin
 
Mesaje: 2737
Membru din: 22 Oct 2003, 23:10
Localitate: Focsani

Mesajde cri77 » 25 Feb 2009, 13:28

va multumesc mult! am rezolvat!
cri77
 
Mesaje: 10
Membru din: 13 Feb 2008, 16:26

Re: Vizualizare in Browser

Mesajde marplo » 24 Sep 2009, 13:20

Salut
Apropo de browser.
Recomand Mozilla Firefox, e gratuit si cu multe utilitati.
marplo
 
Mesaje: 5
Membru din: 24 Sep 2009, 13:12


Înapoi la IT&C in Educatie

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 0 vizitatori