unde e problema?

Anunturile administratorilor, regulament, sugestii, propuneri, intrebari despre functionarea site-ului

unde e problema?

Mesajde ioara » 27 Noi 2007, 18:47

DE TREI ZILE INCERC SA TRIMIT UN MATERIAL. NU REUSESC! ASTEPT CATE UN SFERT DE ORA , APOI MA SCOATE DIN SITE. PROBLEMA E LA MINE?
ioara
 
Mesaje: 108
Membru din: 14 Sep 2006, 00:11
Localitate: Tecuci, Gl

Mesajde adumitrescu » 28 Noi 2007, 02:08

Este posibil ca materialul sa fie foarte mare.
Depaseste 5MB?
adumitrescu
Site Admin
 
Mesaje: 212
Membru din: 28 Noi 2005, 18:41
Localitate: Bucuresti

Mesajde camifb » 06 Dec 2007, 17:59

Si eu am o problema cu postarea stirilor. Am incercat de mai multe ori sa trimit o stire si uneori imi da eroare, alteori imi spune ca va fi verificata si facuta publica, dar nu apare nimic. Si nu o gasesc nici la respinse nici in asteptarea aprobarii. Este posibil sa fac o greseala? :oops:
Există două lucruri care îi motivează pe oameni să urce spre succes: inspirația și disperarea. Tony Robbins
http://www.info-hobby.ro
camifb
 
Mesaje: 456
Membru din: 08 Feb 2007, 22:51
Localitate: Deva

Mesajde emil » 06 Dec 2007, 20:20

camifb scrie:Si eu am o problema cu postarea stirilor. Am incercat de mai multe ori sa trimit o stire si uneori imi da eroare, alteori imi spune ca va fi verificata si facuta publica, dar nu apare nimic. Si nu o gasesc nici la respinse nici in asteptarea aprobarii. Este posibil sa fac o greseala? :oops:

Daca stire dvs., nu este formulata corect, daca nu respectati toate sectiunile stirii, daca nu are un continut suficient de clarificator, daca nu este de interes, NU PUBLICAM!
Regimul stirilor este mai strict, avand in vedere ca sunt de prima pagina!
Va asteptam cu stiri complete,
Emil Onea
Avatar utilizator
emil
Site Admin
 
Mesaje: 2737
Membru din: 22 Oct 2003, 23:10
Localitate: Focsani

Mesajde ioara » 07 Dec 2007, 20:25

S-a rezolvat! Materialul a fost aprobat! Se pare ca problema era de ordin tehnic la reteaua la cere sunt conectata!
Multumesc pentru raspunsuri!
ioara
 
Mesaje: 108
Membru din: 14 Sep 2006, 00:11
Localitate: Tecuci, Gl


Înapoi la Despre site

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori