Titularizare

Titularizare

Mesajde umihaela1 » 13 Feb 2006, 13:02

Buna.
Am si eu o nedumerire in legatura cu examenul de titularizare, anul acesta vreau sa particip si eu, specializare psihologie, dar numai ca nu prea stiu prea multe despre Mod de Desfasurare, Bibliografie, Inscrierea din mai sau?????????
Am citit si eu pe titularizare 2006, am incercat sa obtin informatii si de la doamnele sau domnisoarele din spatele telefoanelor, fantoma, dar nimic, mai rau m-au bagat in ceata.
Asa ca sper sa nu deranjez prea mult, dar daca ati trecut prin asa ceva recent, ati putea avea mila si de o boboaca, sa o lamuriti nu f. mult sau chiar de tot.
Multumesc, o zi buna.
Pa
umihaela1
 
Mesaje: 1
Membru din: 13 Feb 2006, 12:17

Mesajde bobi » 22 Feb 2007, 01:11

Se pare ca se da in iulie. Trebuie se mergi la inspectoratul scolar din judetul tau, la serviciul personal si sa ceri mai multe informatii. Pentru mai multe informatii poti accesa site-ul http://www.edu.ro, forumul titularizare. Urmaresi acolo subiectele si ceri informatii. Sunt oameni care pot oferii informatii utile. Cat despre bibliografie, o poti obtine de la inspectorat, dar si pe internet o poti gasi (vezi metodologia). Succes! :)
bobi
 
Mesaje: 4
Membru din: 22 Iul 2006, 17:25


Înapoi la Stiinte socio-umane

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron