Teza cu subiect unic=o dovada de curaj

Teza cu subiect unic=o dovada de curaj

Mesajde sorinika » 12 Noi 2007, 10:07

Parerea mea e ca...aceasta teza...mult (sincer...) urata de profesori, elevi, parinti...va ajunge sa ne faca niste vanatori de note si doar atat...pt ca....sa nu uitam...se mai tine cont si de mediile anuale....care se pot ingrasa....foarte bine....si se cam ingrasa.....insa...daca elevul pana acum...nu prea invata pt teze etc...stiind ca profesorul il mai..."sponsorizeaza" cu cate 1 pct 2... acum....e nevoit sa se puna cu burta pe carte....pt asta e buna teza....dar sincer, pt mine care am terminat...6 ani cu media generala 10 (SI SPUN FARA SA MA LAUD)...e mai mult decat o incercare.....ma gandesc cu groaza....daca nu o sa am timp s-o termin....daca nu o sa-i placa profesorului care o corecteaza....eu stiu...comentariul....si multe alte probleme...sincer.....DRAG MINISTER:::....PARINTII PIERD BANI PT PREGATIRE.....PROFESORII SUNTET STRESATI GANDINDU-SE CA VIITORUL NOSTRU E 50% IN MAINILE LOR..NOI SUNTEM STRESATI PT CA DE ELE VA DEPINDE... LICEUL LA CARE VOM INTRA.....nu stiu....nu agreez deloc teza....astept prima experinta si apoi mai comentez.....!!! :( :!: :? [/b]
sorinika
 
Mesaje: 1
Membru din: 22 Oct 2007, 21:14

Mesajde gina » 12 Noi 2007, 21:27

Draga sorinica ai multa, multa dreptate. Eu sunt foarte stresata! :oops:
gina
 
Mesaje: 1040
Membru din: 24 Sep 2004, 17:20
Localitate: Bucuresti


Înapoi la Teste Nationale si Teze cu subiect unic

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 0 vizitatori