subiecte grad 2 literatura pentru copii invatatori

Mesajde rofi3 » 04 Aug 2009, 11:34

Aici s-a discutat despre grad 2 literatura copii educatoare: http://www.didactic.ro/forum/viewtopic.php?t=13506
Daca sunteti interesata de acest subiect va rog sa postati mesajele la topicul mentionat mai sus.

Moderator forum,
Georgiana Ravici
rofi3
Site Admin
 
Mesaje: 1176
Membru din: 18 Dec 2008, 20:16

subiecte grad 2 literatura pentru copii invatatori

Mesajde r0xy14 » 04 Aug 2009, 13:54

caut si eu subiectele de Gradul II la Literatura pentru copii invatatori. Ma poate ajuta cineva? daca cineva se ofera sa ma ajute aceasta este adresa mea de mail : [cenzurat, va rog sa comunicati prin mesaj privat] .aici imi puteti trimite subiectele daca le aveti. orice informatie cat de mica ma poate ajuta. va multumesc anticipat!
r0xy14
 
Mesaje: 1
Membru din: 04 Aug 2009, 10:29

Re: subiecte grad 2 literatura pentru copii invatatori

Mesajde deleni » 23 Iul 2015, 11:04

:D
r0xy14 scrie:caut si eu subiectele de Gradul II la Literatura pentru copii invatatori. Ma poate ajuta cineva? daca cineva se ofera sa ma ajute aceasta este adresa mea de mail : [cenzurat, va rog sa comunicati prin mesaj privat] .aici imi puteti trimite subiectele daca le aveti. orice informatie cat de mica ma poate ajuta. va multumesc anticipat!
deleni
 
Mesaje: 2
Membru din: 21 Iul 2015, 16:42

Re: subiecte grad 2 literatura pentru copii invatatori

Mesajde deleni » 23 Iul 2015, 11:05

:D
r0xy14 scrie:caut si eu subiectele de Gradul II la Literatura pentru copii invatatori. Ma poate ajuta cineva? daca cineva se ofera sa ma ajute aceasta este adresa mea de mail : [cenzurat, va rog sa comunicati prin mesaj privat] .aici imi puteti trimite subiectele daca le aveti. orice informatie cat de mica ma poate ajuta. va multumesc anticipat!
deleni
 
Mesaje: 2
Membru din: 21 Iul 2015, 16:42


Înapoi la Grade didactice

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 6 vizitatori