Schimbare orar

Sectiune dedicata dialogului parinti-educatori

Schimbare orar

Mesajde florica_s » 01 Feb 2011, 02:41

Bine v-am gasit!
Desi sunt cadru didactic, postez pe acest topic in calitate de parinte si sper sa nu deranjez pe nimeni. :oops:
Copilul meu este in clasa a treia si de la inceputul anului scolar are o noua d-na invatatoare. Printre problemele ivite exista una care ma deranjeaza in mod deosebit: in orar apar 6 ore de lb romana, 2-luni, 2-marti si 2-miercuri. Copilul meu isi face temele in ziua in care le primeste, deci pentru el, propriu-zis, lb.rom. nu mai exista 4 zile pe saptamana. Eu incerc sa lucrez in plus cu el la sf. de saptamana, cand sunt mai libera, dar...parca ceva nu e in regula. Nu are de citit nimic, nici macar o lectura suplimentara...
In semestrul urmator vor avea o alta d-na inv. M-am gandit ca la prima sedinta cu parintii sa o rog pe d-na inv sa le modifice orarul. Credeti ca as fi deplasata?
florica_s
 
Mesaje: 8
Membru din: 31 Aug 2009, 23:39

Re: Schimbare orar

Mesajde rofi3 » 01 Feb 2011, 11:40

Deoarece intrebarea dvs. are alta tematica decat cea a topicului , v-am separat-o si o aveti intr-un alt topic .
rofi3
Site Admin
 
Mesaje: 1176
Membru din: 18 Dec 2008, 20:16


Înapoi la Parintii intreaba, educatorii raspund

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori