Sa aducem un zambet:)

Discutii off-topic, despre orice

Sa aducem un zambet:)

Mesajde maria74 » 05 Dec 2009, 16:42

Va rog sa votati la linkul urmator: http://taraluiandrei.ro/ModCity/VoteProject.aspx urmatorul proiect:” Paradisul piticilor - miniparc pentru copiii “.Este un proiect al unei scoli din mediul rural.Prin votul dumneavoastra ii ajutati pe copiii de acolo sa li se indeplineasca visul ,un parc unde sa se poata juca. Pentru aceasta au nevoie de cat mai multe voturi. Ajutati-i!Pentru a vota bifati casuta din dreptul proiectului ,apoi v-a dati un nume si adresa de mail, pentru a valida votul.V-a multumesc anticipat,nu uitati ca este pentru o cauza nobila.In primul rand votati ce credeti dumneavoastra ca merita sa castige aceea suma de bani.

Voi vota si eu si va sfatuiesc sa votati si dumneavoastra.Fac apel de sensibilitatea dumneavoastra, nu lasati visul lor sa se stinga. Ajutati-i! Nu dureaza mai mult de 1 minut votul.
Astefel veti aduce un zambet pe fetele lor:)

Pentru mai multe detalii despre acest proiect intrati aici: http://taraluiandrei.ro/ModCity/Project ... aspx?id=40

Aici aveti o imagine in care va prezint cum sa votati simplu si rapid:)

Imagine
Ultima oară modificat de maria74 pe 07 Dec 2009, 17:20, modificat de 5 ori în total.
maria74
 
Mesaje: 3
Membru din: 15 Noi 2009, 14:20

Re: Sa aducem un zambet:)

Mesajde mariro » 05 Dec 2009, 17:26

Succes! Sper ca votul meu -106 sa va poarte noroc! Numai bine!
Avatar utilizator
mariro
 
Mesaje: 16653
Membru din: 16 Mai 2004, 20:40
Localitate: Galati

Re: Sa aducem un zambet:)

Mesajde maria74 » 05 Dec 2009, 19:27

mariro scrie:Succes! Sper ca votul meu -106 sa va poarte noroc! Numai bine!


Iti multumesc pentru vot,votati cu toti daca nu votati proiectul propus de mine, votati macar proiectul ce credeti ca merita sponsorizat.
Ultima oară modificat de maria74 pe 05 Dec 2009, 22:16, modificat 1 dată în total.
maria74
 
Mesaje: 3
Membru din: 15 Noi 2009, 14:20

Re: Sa aducem un zambet:)

Mesajde felixmunteanu » 05 Dec 2009, 20:02

Draga Maria,
Voi incerca sa votez pentru copii, dar am si eu o rugaminte la tine:
Pune mana si corecteaza-ti greselile de ortografie! Vad ca lucrezi la ciclul primar, adica ii inveti pe copii sa scrie!!!
proiect a unei scolii???? ...................... proiect al unei scoli
ii ajutati pe copii de acolo??? ............... pe copiii de acolo
ajutatii???? (de doua ori!) .................... ajutati-i

Si, inca un lucru:
Cand participi la un concurs, nu uita ca e un concurs! Fiecare isi incearca norocul, dand tot ce are mai bun pentru a convinge juriul! Poti ruga colegii/prietenii sa voteze, dar nu e etic sa-i rogi sa nu voteze si pentru altii.
felixmunteanu
 
Mesaje: 756
Membru din: 15 Mai 2006, 10:29

Re: Sa aducem un zambet:)

Mesajde mariro » 05 Dec 2009, 21:47

maria74 scrie:
mariro scrie:Succes! Sper ca votul meu -106 sa va poarte noroc! Numai bine!


Da va rog eu nu mai votati alte proiecte daca vreti sa ajutati scoala din satul SCOBINTI votati proiectul indicat de mine cu sageata in imagine ca si asa sunt dezavantajati ca e un sat sarac si fara calculatoare si internet si fara cineva care sa le faca propaganda.Va rog mult proiect "Paradisul piticilor -miniparc pentru copiii"aceste este proiectul sustinut de mine:)..


Scuze, am votat bine, dar am citit prost.(M-am uitat mai jos) Am intrat sa-mi corectez votul crezand ca am gresit si mi s-a scris: Ai votat deja in aceasta luna! Te invitam sa participi la votare si luna urmatoare. Sunt 55 de voturi, sper sa aveti sanse!
Avatar utilizator
mariro
 
Mesaje: 16653
Membru din: 16 Mai 2004, 20:40
Localitate: Galati

Re: Sa aducem un zambet:)

Mesajde maria74 » 05 Dec 2009, 21:47

felixmunteanu scrie:Draga Maria,
Voi incerca sa votez pentru copii, dar am si eu o rugaminte la tine:
Pune mana si corecteaza-ti greselile de ortografie! Vad ca lucrezi la ciclul primar, adica ii inveti pe copii sa scrie!!!
proiect a unei scolii???? ...................... proiect al unei scoli
ii ajutati pe copii de acolo??? ............... pe copiii de acolo
ajutatii???? (de doua ori!) .................... ajutati-i

Si, inca un lucru:
Cand participi la un concurs, nu uita ca e un concurs! Fiecare isi incearca norocul, dand tot ce are mai bun pentru a convinge juriul! Poti ruga colegii/prietenii sa voteze, dar nu e etic sa-i rogi sa nu voteze si pentru altii.

nu oblig pe nimeni sa voteze acest proiect numai ca mariro a zis ca a votat proiectul sprijinit de mine ,dar defapt a votat altul, adica nu era nici o problema daca a votat acel proiect ,dar nu era necesar sa imi lasa com cu "am votat" .Si imi cer iertare pentru greselile mele de scriere:)
NU e proiectul meu,eu doar sprijin campania in general si un proiect al unei prietene:)atata tot, votati ce proiect credeti ca merita:)
Doamne ajuta si numai bine la toata lumea.
Nu lucrez la ciclul primar.Nu sunt profesor,invatator,etc.
Ultima oară modificat de maria74 pe 05 Dec 2009, 22:10, modificat 1 dată în total.
maria74
 
Mesaje: 3
Membru din: 15 Noi 2009, 14:20

Re: Sa aducem un zambet:)

Mesajde dana1 » 06 Dec 2009, 22:12

Va multumesc, dragi colegi, pentru votul dvs., atatea cate sunt si cate vor fi si, in primul rand, colegei maria74 pentru ideea de a cere voturi pe acest forum. Mie, sincera sa fiu, nu mi-a trecut prin cap asa ceva, desi sunt initiatoarea proiectului... Am fost placut impresionata cand am citit acest topic... Drept sa va spun, inca nu stiu cine este maria74, mai fac cercetari...
Dupa cum ati constatat deja, mai am nevoie de multe voturi pentru a castiga, insa nu-mi pierd speranta ca acest proiect se va realiza, pana la urma... Il voi depune in fiecare luna si, de aceea, va rog sa-l urmariti si luna viitoare si sa-l votati. Va multumesc de mii de ori!
dana1
 
Mesaje: 150
Membru din: 23 Feb 2008, 15:59

Re: Sa aducem un zambet:)

Mesajde missy » 01 Ian 2010, 03:08

missy
 
Mesaje: 797
Membru din: 02 Feb 2006, 02:39

Re: Sa aducem un zambet:)

Mesajde ela67 » 01 Ian 2010, 16:18

ela67
 
Mesaje: 3139
Membru din: 30 Oct 2008, 19:46

Re: Sa aducem un zambet:)

Mesajde ela67 » 22 Ian 2010, 18:19

Chiar mi-ar placea sa aduc un zambet pe fata dascalilor din tara. Acum cand toata lumea isi indreapta privirile spre ei: salarii " prea mari" pentru o economie prabusita, posturi reduse. Oare ce i-ar mai putea face sa zambeasca !
Pentru cei care au initiat topicul :
Sper sa reusiti sa adunati cat mai multe voturi si sa realizati ce v-ati propus, macar copiii sa se poata bucura ca traiesc in Romania... de noi....
ela67
 
Mesaje: 3139
Membru din: 30 Oct 2008, 19:46

Re: Sa aducem un zambet:)

Mesajde ela67 » 26 Mar 2010, 19:21

Chiar vreau sa-i aduc un zambet, dragei Ianchis, care azi implineste o anumita varsta, si pe care am cunoscut-o aici pe forum ca o adevarata luptatoare. Mi-ar placea asa un lider de sindicat.
Sa te bucuri de multa sanatate si vremuri mai bune!
La multi ani!
ela67
 
Mesaje: 3139
Membru din: 30 Oct 2008, 19:46

Re: Sa aducem un zambet:)

Mesajde ianchis » 26 Mar 2010, 22:57

Draga mea ela67, multumesc mult pentru urare.......Sa stii ca a fost o adevarata surpriza pentru mine. Eu doresc la toata lumea sa fie bine, tie multa, multa sanatate si tuturor colegilor de breasla le doresc numai bine, sa poata trece peste toate greutatile care rasar inainte........ :)
Avatar utilizator
ianchis
 
Mesaje: 1450
Membru din: 09 Noi 2009, 16:56

Re: Sa aducem un zambet:)

Mesajde mariro » 27 Mar 2010, 00:23

La multi ani, ianchis! Sa fii sanatoasa si sa ai parte doar de lucruri frumoase in viata! Numai bine iti doresc!
Avatar utilizator
mariro
 
Mesaje: 16653
Membru din: 16 Mai 2004, 20:40
Localitate: Galati

Re: Sa aducem un zambet:)

Mesajde ianchis » 27 Mar 2010, 00:41

Va multumesc mult de tot! Nu credeam ca e asa de frumos sa ai prieteni "virtuali", intotdeauna am crezut ca discutiile pe forum-uri sunt doar........discutii formate din litere tastate....... Va multumesc inca odata tuturor si dati-mi voie sa va spun cat de mult ma bucur ca am devenit membru al acestui forum.
Avatar utilizator
ianchis
 
Mesaje: 1450
Membru din: 09 Noi 2009, 16:56

Re: Sa aducem un zambet:)

Mesajde roxanabadea » 27 Mar 2010, 00:54

ianchis scrie:Va multumesc mult de tot! Nu credeam ca e asa de frumos sa ai prieteni "virtuali", intotdeauna am crezut ca discutiile pe forum-uri sunt doar........discutii formate din litere tastate....... Va multumesc inca odata tuturor si dati-mi voie sa va spun cat de mult ma bucur ca am devenit membru al acestui forum.


Ianchis draga, LA MULTI ANI! Iar despre prieteniile legate pe forum, daca-ti spun ca in urma cu 9 ani jumate l-am cunoscut pe actualul meu sot pe un chat, mai spui ca ++discutiile pe forum-uri sunt doar........discutii formate din litere tastate++? ... mi-am pierdut ghilimele pe tastatura, scuze de plusuri...
Eh, ianchisel, cum e? :D
"Maine e o alta zi!"-Scarlett O'Hara
Avatar utilizator
roxanabadea
 
Mesaje: 4872
Membru din: 23 Sep 2009, 09:08

Următorul

Înapoi la Zona libera

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 0 vizitatori