Rugaminte adresată profesorilor de sprijin

Discutii legate de invatamant, dar care nu intra la celelalte categorii

Rugaminte adresată profesorilor de sprijin

Mesajde danazuza » 02 Mai 2017, 17:37

Buna ziua, nu stiu daca am postat bine aici sau nu, sa-mi fie cu iertare. Desfăsor o cercetare, pentru licență- psihopeda specială- cu privire la Integrarea Elevilor cu TSI în școala de masă. Am mare mare nevoie de ajutorul profesorilor de sprijin ce lucrează si cu elevi cu TSI integrati in scoala de masă. Mai exact, am pregătit un set de întrebări on-line, la care am nevoie de răspunsuri link-ul este acesta : https://goo.gl/forms/e4lvKqaDr5xl5YHT2


Setul de pareri din partea cadrelor didactice din invatamantul primar ce au la clasă elevi cu TSI integrați , este gata, dar am o problemă reală în ceea ce privește cooperarea profesorilor de sprijin...am avut multe promisiuni și nu s-a concretizat nimic... eu nu vreau să deranjez pe nimeni dar dacă nu strang măcar 5 seturi de răspunsuri nu pot să inventez eu..ce rost ar mai avea ... iar cercetarea mea va fi incompleta...si nu-mi fac griji pentru notă dar chiar voiam să prezint un studiu complet și adevărat. Așadar, vă rog eu mult, dragi profesori de sprijin care vizualizați acest mesaj, acordați-mi 5 minute pentru completarea acestui interviu. Vă mulțumesc și vă doresc toate cele bune!
danazuza
 
Mesaje: 1
Membru din: 24 Noi 2015, 17:38

Înapoi la Cafenea

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 0 vizitatori