Publicarea unui eveniment nou

Anunturile administratorilor, regulament, sugestii, propuneri, intrebari despre functionarea site-ului

Re: Publicarea unui eveniment nou

Mesajde luminitahinta » 12 Mai 2013, 17:33

Buna ziua.Nici eu nu pot publica(e drept ca nu am publicat demult).Urmez toti pasii dar nu se incarca nimic.
luminitahinta
 
Mesaje: 3
Membru din: 04 Mai 2012, 11:17

Re: Publicarea unui eveniment nou

Mesajde ionitaalinamihaela » 23 Noi 2013, 12:58

Buna ziua,
De 3 zile incerc sa postez un concurs judetean dar anuntul este amanat desi este scris corespunzator si am completat toate rubricile necesare. Cum pot sti ce anume sa modific la el pentru a fi acceptat? Pe mail imi spune ca trebuie sa completez rubricile corect, ceea ce am si facut de 2 ori pana acum fara niciun rezultat. Va multumesc si astept raspuns.
ionitaalinamihaela
 
Mesaje: 31
Membru din: 02 Feb 2009, 20:35

Re: Publicarea unui eveniment nou

Mesajde emil » 23 Noi 2013, 15:26

ionitaalinamihaela scrie:Buna ziua,
De 3 zile incerc sa postez un concurs judetean dar anuntul este amanat desi este scris corespunzator si am completat toate rubricile necesare. Cum pot sti ce anume sa modific la el pentru a fi acceptat? Pe mail imi spune ca trebuie sa completez rubricile corect, ceea ce am si facut de 2 ori pana acum fara niciun rezultat. Va multumesc si astept raspuns.

Buna ziua,
Nu ati completat corect:
1. Cine organizeaza? Dvs. personal? Daca este asa, atunci este anunt privat si trebuie sa platiti! Daca nu, spuneti scoala.
2. Coditiile de participare, cine participa, se precizeaza in anunt: elevi, profesori, lucrari, etc..
3. Scrieti folosind limba romana corecta. Nu scrieti numai cu majuscule...
4. Se pare ca aveti o problema de validare, dar aceasta e treaba dvs: "CONCURSUL ESTE DEPUS PENTRU A FI APROBAT IN CAEJ PRAHOVA."

Succes!
Emil Onea
Avatar utilizator
emil
Site Admin
 
Mesaje: 2737
Membru din: 22 Oct 2003, 23:10
Localitate: Focsani

Re: Publicarea unui eveniment nou

Mesajde ionitaalinamihaela » 23 Noi 2013, 15:45

Va multumesc! O sa rectific.
ionitaalinamihaela
 
Mesaje: 31
Membru din: 02 Feb 2009, 20:35

Anterior

Înapoi la Despre site

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 0 vizitatori