Propunere de parteneriat

Mesajde elenat » 02 Iun 2006, 16:12

camilio,felicitari pentru grad si succes in continuare!

Am citit si eu tot ce s-a scris despre acest parteneriat.Am luat deja legatura cu o parte din cei inscrisi.Ba mai mult,am primit si fotografii.Daca doresc si alti colegi sa ia legatura cu mine,iata adresa mea:elenaturcanu2005@yahoo.com

Cred ca ar fi bine sa nu ocoliti judetul Botosani. Sper ca stiti de ce ,nu?
Avatar utilizator
elenat
 
Mesaje: 8211
Membru din: 09 Dec 2005, 15:55

Mesajde cezara » 02 Iun 2006, 17:47

Sunt invatatoare la o scoala din Dorohoi, jud. Botosani si ideea unui parteneriat on line mi se pare excelenta. Imi place si tema: Meleaguri natale .
Adresa mea este ciprian28@email.ro iar la anul voi avea clasa a II a.
cezara
 
Mesaje: 22
Membru din: 05 Mar 2005, 08:25

Mesajde lili_tipau » 02 Iun 2006, 21:37

buna! sunt inst la scoala cu clasele I-VIII, Manastirea Humorului, Suceava, la anul voi avea clasa a IV-a si doresc sa particip la proiectul vostru. iata adesa mea lilianatipau@yahoo.comsunt dispusa sa discutam in vacanta si sa punem la punct detalii. succes la final de an scolar!
lili_tipau
 
Mesaje: 15
Membru din: 15 Mar 2006, 22:48

Mesajde ramonapasztor » 03 Iun 2006, 07:14

camilio felicitari pentru grad am trecut si eu acum o saptamana prin asta

Adresa mea este ramonapasztor@yahoo.com .Pregatesc poze si eu dar astept si pozele voastre.Nu am prea inteles unde sa le trimit.Sunt mai noua pe aici.
ramonapasztor
 
Mesaje: 4
Membru din: 31 Mai 2006, 17:57
Localitate: sighetu-marmatiei

Mesajde elenat » 03 Iun 2006, 08:13

Ramona,felicitari pentru grad! Succes in activitate !

Trimitem poze tuturor celor care si-au dat adresa.Eu asa am inteles. Astept cu nerabdare si poze de la tine.Am primit deja de la doua scoli,de la doua colege.Pana la terminarea scolii sper sa reusesc sa trimit si eu.
Succes tuturor!
Avatar utilizator
elenat
 
Mesaje: 8211
Membru din: 09 Dec 2005, 15:55

Mesajde virginia_garjoi » 03 Iun 2006, 10:42

Servus tuturor!

Sunt inv.la o scoala din Brasov si la anul viitor voi avea clasa aIII-a. Ideea unui parteneriat e excelenta.
Adresa mea:
virginia_garjoi@yahoo.com
Avatar utilizator
virginia_garjoi
 
Mesaje: 374
Membru din: 22 Ian 2006, 21:00
Localitate: Brasov

Mesajde angelina » 03 Iun 2006, 17:32

Felicitari celor care au iesit cu brio din inspectii! Succes mai departe la examene si multa putere de a se pregati! Vacanta vine doar pentru elevi,nu si pentru noi. Mai avem destule de facut. La cata energie avem in noi,nici nu ma indoiesc ca vom lasa sa treaca timpul peste noi fara sa lasam ceva in urma.
Am inceput comunicarea cu cei care si-au manifestat dorinta. Eu am avut un proiect extrac. ,,Copil ca tine sunt si eu"' la nivelul scolii care a urmarit in primul rand, realizarea unei comunicari reale intre copii din scoala noastra si alte scoli din judet, activitati de ajutorare a celor defavorizati, activitati in comun, vizite reciproce. E bine si ,,Meleaguri natale'' sa aratam copiilor ce avem bun si frumos in tara asta. Sper sa fie bine.
angelina
 
Mesaje: 72
Membru din: 08 Dec 2005, 15:18

Part.

Mesajde camilio » 06 Iun 2006, 15:35

Buna ziua! Am fost plecat din localitate, insa doresc sa multumesc tuturor
acelora care au trimis mesaje si mai ales acelora care mi-au trimis fotografii.Nu stiu sa folosesc sistemul pentru a trimite fotografii pe net cel putin acum.Initial ma gandeam sa folosesc posta traditionala.Dar aceasta dureaza."Ideile principale'' ar putea sa fie transmise pe site amanuntele (detaliile) pe mess.Daca imi dati voie sa recapitulam.
I. Trimiterea fotografiilor;
II. Stabilirea unui loc de intalnire (idei )
camilio
 
Mesaje: 22
Membru din: 17 Apr 2006, 19:01

Mesajde adrianab » 07 Iun 2006, 20:01

Ca loc de intalnire ma gandesc la zona Sibiu (fiind la mijlocul drumului). Am putea fi cazati pentru o zi intr-o tabara (ca sa ne putem cunoaste si sa punem problemele la zid).
adrianab
 
Mesaje: 292
Membru din: 05 Mar 2006, 15:10

Mesajde 1967 » 07 Iun 2006, 20:55

Buna Mihaela,
Ideea este excelenta.Mai ai loc si pentru mine?
adresa mea nicole_do67@yahoo.com.Merci.Astept raspuns.Dana-Botosani
1967
 
Mesaje: 109
Membru din: 07 Mai 2005, 13:06

Mesajde ely75a » 09 Iun 2006, 16:35

Salutare tuturor! Cum ramane cu parteneriatul?
Eu am primit un rand de poze si am trimis la randul meu. Dar mai departe? Ramane valabila intalnirea de la Sibiu? Si in cazul in care nu poate ajunge toata lumea? Eu sunt din Constanta, iar Sibiul e ..... destul de departe! Pe net nu putem comunica? As vrea sa stiu cine este coordonatorul parteneriatului si cum vom putea continua.
O zi buna tuturor si vacanta placuta!

P.S. Daca ajungeti pe la mare, dati de stire. Poate organizam o prima intalnire aici, la tarm de mare!!! :D
Avatar utilizator
ely75a
 
Mesaje: 41
Membru din: 06 Sep 2006, 19:31

Mesajde virginia_garjoi » 09 Iun 2006, 17:52

Cred ca marea ar fi locul cel mai bun!
Avatar utilizator
virginia_garjoi
 
Mesaje: 374
Membru din: 22 Ian 2006, 21:00
Localitate: Brasov

Mesajde corpodean_sonia » 10 Iun 2006, 15:33

MĂ ALĂTUR ŞI EU IDEII VOSTRE. CRED CĂ MODUL ACESTA DE COMUNICARE ESTE MULT MAI VALOROS DECÂT ORICE SESIUNE DE COMUNICĂRI ŞI REFERATE. DE CÂTEVA ZILE M-AM ÃŽNTORS DINTR-O EXCURSIE ORGANIZATĂ ÃŽN NORDUL MOLDOVEI. NU M-AM ÃŽNTORS DELOC OBOSITĂ ŞI NICI STRESATĂ. SINGURA MEA PĂRERE DE RĂU A FOST CĂ N-AU PUTUT SĂ PARTICIPE TOŢI COPII, DIN VARIATE MOTIVE.
PROIECTUL PROPUS SE POATE CONSTITUI ÃŽNTR-O VERITABILĂ EXCURSIE ISTORICO-GEOGRAFICĂ, DIN CARE TOŢI AM AVEA DE ÃŽNVĂŢAT. DIN PĂCATE NICI EU N-AM REUŞIT SĂ VIZITEZ MULTE LOCURI DIN ŢARĂ, DEŞI MI-AR FACE MARE PLĂCERE SĂ LE CUNOSC. SPER SĂ NE AJUTĂM ASTFEL RECIPROC.
ADRESA MEA: CORPODEAN_SONIA@YAHOO.COM
corpodean_sonia
 
Mesaje: 45
Membru din: 09 Ian 2006, 20:52
Localitate: BAIA MARE

Mesajde grigore_geta » 11 Iun 2006, 20:54

Ma inscriu si eu, imi place propunerea. Eu am inceput lucrul la un proiect cu titlul"Turneul prieteniei imprejurul Romaniei", dar nu l'am terminat, din lipsa de timp. E un proiect pentru cunoasterea tarii prin intermediul excursiilor, dar si prin corespondenta. Cred ca e tot cam ce propuneati voi, asa ca am putea sa-l dezvoltam cu totii. Cei interesati sa-mi scrie pe adresa grigore_geta AT yahoo.com si va trimit ce-am lucrat pana acum, ca sa dezvoltam. Toate cele bune!
grigore_geta
 
Mesaje: 118
Membru din: 02 Ian 2006, 22:31

part.

Mesajde camilio » 12 Iun 2006, 13:30

Pe acest site se discuta la modul general,in rest putem sa discutam pe mess.
camilio
 
Mesaje: 22
Membru din: 17 Apr 2006, 19:01

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Invatamant primar

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori