Probleme cu editarea paginilor

Probleme cu editarea paginilor

Mesajde voicu » 30 Iun 2008, 15:02

Vad ca nimeni nu s-a sesizat! Au intervenit in cursul lunii iunie probleme cu editarea paginilor! Cu unele dintre ele am sesizat direct administratorii si mi s-a raspuns ca s-a intervenit la server si modificarile se propaga in tot internetul in cateva ore sau zile(?). Au trecut cam multe si rabdarea are margini! Unele dintre ele s-au rezolvat!
Ramane insa problema cu editarea paginii! Internet-Explorer si Safari-Explorer nu vor nici in ruptul capului sa incarce pagina de editare. Firefox si Netscape o incarca, la a doua incercare, dar merge ca ...
DACA ADMINISTRATORII NU S-AU SESIZAT, CHIAR NIMENI ALTUL NU MAI ARE INTERES?
MAI CITESTE CINEVA FORUMUL ACESTA?
VOM MAI PUTEA ACTUALIZA PAGINILE SAU NE LASAM DE INTERNET?
voicu
 
Mesaje: 51
Membru din: 13 Mar 2005, 21:22
Localitate: Alios, Timis

Mesajde gica_ionescu » 30 Iun 2008, 16:22

Noi nu avem probleme...Chiar saptamana trecuta am lucrat si a fost ok. Am utilizat Explorerul.
Avatar utilizator
gica_ionescu
 
Mesaje: 1154
Membru din: 18 Iul 2004, 10:29

Mesajde adumitrescu » 01 Iul 2008, 15:49

Buna ziua domnule Voicu

Cele doua probleme nu au legatura intre ele - inaccesibilitatea serverului si problemele de editare a paginii. Pe de alta parte, dv. aveti o pagina cu foarte multe informatii, probabil din acest motiv este posibil sa nu se incarce in totalitate pagina, pentru a putea fi editata. Cand sunt asa multe poze, acestea se incarca in memorie, de aceea merge foarte greu.

Ne bucura faptul ca folositi la maximum capacitatile pe care vi le oferim.
adumitrescu
Site Admin
 
Mesaje: 212
Membru din: 28 Noi 2005, 18:41
Localitate: Bucuresti


Înapoi la Pagina scolii tale pe didactic.ro

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 0 vizitatori