Problema la vizualizarea paginii web creata pentru Sc. Jebel

Problema la vizualizarea paginii web creata pentru Sc. Jebel

Mesajde alin_boxing » 07 Oct 2010, 10:55

Buna ziua,
Sunt profesor de educatie fizica la Scoala Jebe (jud Timis)l. Va scriu in dorinta de a solutiona o mare nelamurire. Am incercat sa creez o pagina pentru scoala mea pe didactic.ro intrand la categoria:Comunitate, Pagina scolii tale. Am urmat toti pasii solicitati, am adaugat material pentru toate campurile. In urma acestor pasi impliniti, pagina a capatat statutul de pagina aprobata si activa (dupa cum este specificat pe didactic.ro) dar din pacate, cand incerc sa accesez pagina,adica cand dau click pe numele scolii care apare la categoria PAGINA SCOLII, imi apare urmatorul raspuns: The requested URL /Scoala cu cl I-VIII was not found on this server.
Este vorba despre pagina cu numele: Scoala cu cl I-VIII "Martin Suboni" JEBEL, Jebel, jud. Timiş
[Creată de alin_boxing
Va rog sa imi oferiti o solutie. Imi doresc foarte mult sa pot oferii elevilor jebeleni un motiv de bucurie.
Cu stima,
Prof.Golentanu Alin.
www.boxjebel.ro
alin_boxing
 
Mesaje: 2
Membru din: 01 Apr 2010, 21:07

Re: Problema la vizualizarea paginii web creata pentru Sc. Jebel

Mesajde rofi3 » 08 Oct 2010, 12:29

Va rog sa va verificati e-mailurile caci ati primit deja un raspuns in legatura cu aceasta problema .
rofi3
Site Admin
 
Mesaje: 1176
Membru din: 18 Dec 2008, 20:16


Înapoi la Pagina scolii tale pe didactic.ro

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator