Clasamentul E-vacanta

Forum dedicat exclusiv proiectelor de vacanta.

Mesajde rodica_c » 19 Sep 2007, 05:48

Felicitari echipelor participante la proiectul e-VACANTA , in special premiantilor! Un an scolar cu multe realizari!
Rodica, Ghiulserin si Luminita
rodica_c
 
Mesaje: 36
Membru din: 08 Apr 2007, 21:41

Mesajde mihaela_j65 » 19 Sep 2007, 11:15

Felicitari tuturor participantilor! Felicitari invingatorilor!
Multumesc, domnule Emil, ca prin derularea acestui concurs mi-am "reintalnit" o fosta colega de liceu.
Succes tuturor in activitatile viitoare ale acestui an scolar!
"Singurul mod de a descoperi limitele posibilului este sa mergi dincolo de ele, catre imposibil"
mihaela_j65
 
Mesaje: 1159
Membru din: 03 Noi 2006, 15:46
Localitate: Halaucesti-Iasi

Mesajde donnna » 19 Sep 2007, 17:55

Felicitari tuturor pentru lucrurile frumoase pe care le-au realizat, iar castigatorilor un FB ,,cu Bravo!!!
donnna
 
Mesaje: 18
Membru din: 12 Iul 2007, 21:25

Felicitari!!!

Mesajde catavlad » 05 Dec 2007, 20:37

Tuturor participantilor sincere felicitari..... si sa speram ca este un alt inceput, ca nu se va opri aici.... a fost interesant! Sincer sunt curioasa ce va face Ministerul cu lucrarile noastre(cei care au participat si conform regulamentului Ministerului) . Noi am fost nominalizati de ISJ sa trimitem si la Minister lucrarile si, bineinteles toata "hartiile". Am muncit mult (echipa de proiect), dar cred ca au murit acolo in mail-ul lor. Ar fi interesant ..... de stiut!
Inca o data ..... sper ca ne revedem la anul in vacanta, sau de ce nu..... de 2-3 ori pe an (vacanta de Craciun, Paste si , bineintes vacanta de vara! Copiii ar putea posta de acasa lucrarile lor! )
catavlad
 
Mesaje: 4
Membru din: 19 Mar 2004, 12:12

Anterior

Înapoi la Proiecte de vacanta

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator