Cursurile P.I.R.

Discutii legate de invatamantul romanesc, cum este acum si cum ar trebui sa fie.

Cursurile P.I.R.

Mesajde dariana » 30 Noi 2007, 11:08

Cadrele didactice de la Şcoala cu clasele I - VIII "Andrei Lupu", din satul Osebiţi, comuna Luizi - Călugăra, jud. Bacău, urmează în acest semestru cursul P.I.R. . Colectivul de învăţători (format din: Liliana Bucur, Cornelia Dodan, Lucica Guraliuc şi Elena Ichim), vă sfătuiesc să vă înscrieţi cu încredere la aceste cursuri. Succese în activitate!
dariana
 
Mesaje: 10
Membru din: 30 Noi 2007, 10:23

Mesajde adeliamuntean » 30 Noi 2007, 18:09

noi am facut aceste cursuri acum doi sau trei ani nu mai stiu sigur ,dar nu pot spune ca am invatat multe de la ei,au fost lucruri pe care le stiam,sau le aplicam la clasa si mentorul a fost impresionat ca,,nu credea ca la sat se poate lucra in asa mod"(adica de bine),iar mentorul de la scoala de centru vorbea de undeva de sus,maram cine suntem noi...niste tarani...si nu suntem in stare mai de nimic,ca pt dansa traditia nu insemna nimic...Ma bucur sa stiu ca in alte parti aceste cursuri chiar au fost eficiente
adeliamuntean
 
Mesaje: 144
Membru din: 27 Feb 2007, 14:20


Înapoi la Scoala in Romania

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 15 vizitatori