grad II

grad II

Mesajde elarota » 06 Oct 2006, 19:30

va rog sa-mi dati si mie un model de memoriu de activitate pentru inscrierea la greadul II (specialitatea informatica)
multumesc
elarota
 
Mesaje: 1
Membru din: 12 Sep 2006, 19:05

Re: grad II

Mesajde stanciu » 16 Oct 2007, 16:32

[stanciuva rog sa-mi dati si mie un model de memoriu de activitate pentru inscrierea la greadul II (specialitatea imatematica)
multumescstanciu]
stanciu
 
Mesaje: 2
Membru din: 12 Aug 2007, 12:43

Re: grad II

Mesajde stanciu » 16 Oct 2007, 16:33

[stanciu]va rog sa-mi dati si mie un model de memoriu de activitate pentru inscrierea la greadul II (specialitatea imatematica)
multumesc[stanciu]
stanciu
 
Mesaje: 2
Membru din: 12 Aug 2007, 12:43

memoriu de activitate

Mesajde i_s » 16 Noi 2007, 13:41

Eu am dat gradul II in vara aceasta.Va dau schita memoriului de activitate pe care l-am facut eu.

Memoriu de activitate

Numele si prenumele cadrului didactic:
Unitatea de invatamant:
Specialitatea:
Data nasterii:
Locul nasterii:

Studii:
Scoala generala intre anii ....
Liceul....
Am absolvit examenul de bacalaureat cu media....in sesiunea...., iar media generala a anilor de studii.....
Universitatea....cu durata......, facultatea...., specialitatea...intre anii...
Am absolvit studiile universitare cu examenul de licenta, cu media......, iar facultatea cu media generala....
Cursul postuniversitar......
Am absolvit cursul postuniversitar....
...........

Statutul profesional:

Titular pe catedra de...incepand cu data de......
Am ...ani vechime in munca, din care.....ani vechime in invatamant, dupa cum urmeaza:

faceti un tabel care sa contina:Nr.ore, locul de munca, profesia, functia,durata(dela..., pana la..), observatii.

Activitati didactice:

descrieti activitatile pe care le-ati desfasurat in scolile unde ati lucrat si lucrati.

data, semnatura,

Sper ca nu l-am trimis prea tarziu.
i_s
 
Mesaje: 14
Membru din: 08 Iun 2006, 09:26

memoriu de activitate

Mesajde i_s » 16 Noi 2007, 13:43

acum m-am uitat la data...e prea tarziu....imi pare rau...sigur v-ati descurcat :D
i_s
 
Mesaje: 14
Membru din: 08 Iun 2006, 09:26


Înapoi la Informatică

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori