Unde comandati manuale MacMillan ?

Unde comandati manuale MacMillan ?

Mesajde oana1964 » 17 Oct 2007, 17:07

am facut 2 comenzi prin fax acum aprox 10 zile pentru niste manuale Prospects la Uniscan.

si.. ieri si azi (17+17 oct) am dat vreo 7-8 telefoane, de pe mobilul meu, ca de pe fix suna mereu ocupat (ocupata linia de Bucuresti) sa va dce este cu comenzile mele.

stupoare! mi s-a spus ca la ei nu a ajuns nici un fax, ba chiar una dintre domnisoare a avut tupeul sa-mi spuna ca poate nici nu le-am trimis si ca ea nu a stat sa caute prin tot maldarul de faxuri, asa cum promisese initial ca va face...!!!

eei, asa servicii, asa profit vor avea cei de la Uniscan. pacat ca MacMillan Romania nu se mai ocupa de distributie, ca in 2-3 zile imi erau manualele la usa.
Oricum, din punctul meu de vedere Uniscanul nu este decat o tzeapa neaos romaneasca...

dragi colegi, de unde sa procur totusi manuale Prospects noi?
oana1964
 
Mesaje: 850
Membru din: 20 Feb 2005, 15:30
Localitate: Piatra Neamt

Mesajde sublime » 17 Oct 2007, 19:04

Eu tocmai din astfel de motive am renuntat la Macmillan (am trecut la Oxford).
Oricum, in afara de uniscan distributie Macmillan fac si Roadrunner (despre care nu stiu nimic, nici de bine, nici de rau, dar am datele de contact daca va intereseaza). Pe linga asta, mie mi s-a spus ca in orasul meu (Ploiesti) seria Prospects e pe piata libera (tarabe).
Avatar utilizator
sublime
 
Mesaje: 53
Membru din: 12 Sep 2006, 14:07

Mesajde oana1964 » 26 Oct 2007, 06:37

am gasit foarte placut surprinsa Roadrunner-ul. Preturile sunt cele de anul trecut, workbookurile costa cu 13 lei mai putin decat la Uniscan, si nici nu platesti taxe postale... :) ca sa nu mai spun ca in cateva zile coletul este in mana ta.
oana1964
 
Mesaje: 850
Membru din: 20 Feb 2005, 15:30
Localitate: Piatra Neamt

Macmillan

Mesajde monica_caruntu » 14 Noi 2007, 19:36

Au si ei reprezentanta. Cauta pe Google si afli locatia si nr de tel.
monica_caruntu
 
Mesaje: 16
Membru din: 29 Iun 2006, 04:10
Localitate: Bucuresti


Înapoi la Limbi moderne

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator