BALUL INVATATORILOR BUCURESTI - IMPRESII

Probleme legate de salarii, concedii, navete si orice alteceva legat de viata ca angajat bugetar

Doriti ca Balul Invatatorilor - Bucuresti sa devina o traditie ?

Chestionarul s-a închis pe data de 05 Noi 2007, 23:42

DA
4
80%
NU
0
Niciun vot
NU MA INTERESEAZA
1
20%
 
Voturi totale : 5

BALUL INVATATORILOR BUCURESTI - IMPRESII

Mesajde rmg » 06 Oct 2007, 23:42

"Balul Invatatorilor", organizat de Asociatia Invatatorilor din mun. Bucuresti si jud. Ilfov cu ocazia Zilei Mondiale a Educatiei, a fost o actiune de succes: intr-un cadru deosebit, in prezenta unor invitati deosebiti, peste 200 de cadre didactice au participat la o frumoasa petrecere.
Dorim ca ziua de 5 octombrie sa fie sarbatorita la fel de frumos in fiecare an. Multumim tuturor participantilor !
rmg
 
Mesaje: 13
Membru din: 07 Ian 2007, 22:32

balul inv.

Mesajde esinescu » 07 Oct 2007, 23:10

Impreuna cu mai multe colege, am participat la acest eveniment deosebit. Am ramas profund impresionata de excelenta organizare; programul artistic a antrenat toti participantii la dans si voie buna. A fost o seara de neuitat si sper ca astfel de evenimente sa le repetam.
Felicitari organizatorilor!
esinescu
 
Mesaje: 3
Membru din: 06 Oct 2007, 23:01

Mesajde cristina_gl » 08 Oct 2007, 14:47

Ma bucur pentru voi. Consider ca aceasta initiativa este binevenita, deoarece avem nevoie si de alte forme de interactiune decat cele care au loc in scoala.
cristina_gl
 
Mesaje: 112
Membru din: 14 Ian 2004, 11:14
Localitate: Galati

Mesajde codat » 10 Oct 2007, 21:52

am mai scris impresiile la alt subiect.
Da, a fost frumos la bal. Organizarea a fost impecabila. Ne-am simtit foarte bine. Am mancat ca la nunta, am cantat, am dansat.... a fost foarte frumos ! Iar ambianta a fost grozava.
Am fost tratati ca adevarati sarbatoriti: intampinarea - cu flori, sampanie si piscoturi -, m-a facut sa ma simt foarte bine. Apoi am fost surprinsi de aranjamentul salii (sala insasi are o arhitectura somptuoasa). Muzica a fost grozava.... noi am avut dispozitie de distractie... totul a fost minunat
Desigur ca ne-am dori ca acest bal sa devina o traditie.
codat
 
Mesaje: 15
Membru din: 10 Oct 2007, 21:31


Înapoi la Sindicale

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 15 vizitatori

cron