Liceul "Bogdan Voda" Halaucesti jud. Iasi

Forum dedicat exclusiv proiectelor de vacanta.

Mesajde unicu » 01 Sep 2007, 21:32

Multumim mult, domnule profesor!
Si ne bucuram mult ca am avut posibilitatea colaborarii in cadrul acestui proiect...
Ca sa fi sincer, acum... cand realizez ca proiectul s-a incheiat, "Ma cuprinde o tristete/ Iremediabila."
Dar, asa cum se specifica intr-un excelent material trimis de dl. Laurentziu Roshu de la Constanta: "Nu plânge pentru că s-a terminat, zâmbeşte pentru că s-a petrecut..."
Speram sa avem ocazia de a colabora si in cadrul altor proiecte!
Mult succes si dumneavoastra!
Cu deosebita consideratie, fostul dv. elev, Nicu Juncă!
"Ce e adevarul?"
Avatar utilizator
unicu
 
Mesaje: 329
Membru din: 03 Noi 2006, 15:43
Localitate: Shambala

raspuns de elev

Mesajde sam_tatarusi » 01 Sep 2007, 21:46

Fostul elev Nicu este acum pentru mine profesor in ale informaticii. Sper in colaborari si in alte domenii, alte parteneriate.
La Halaucesti il cunosc pe directorul Balan si pe prof. de romana Culbec.
Toate cele bune, Cu toata consideratia, V. Amarie
sam_tatarusi
 
Mesaje: 26
Membru din: 07 Aug 2007, 17:14

Mesajde unicu » 01 Sep 2007, 22:01

Pentru mine veti ramane mereu profesorul model, dedicat profesiei sale, Omul care mi-a sadit in suflet dragostea pentru limba romana, pentru gramatica!
Dumneavoastra, domnule profesor, m-ati invatat sa vorbesc si sa scriu corect romaneste, si pentru acest lucru va voi fi mereu recunoscator!
Va doresc multa sanatate si putere de munca!
"Ce e adevarul?"
Avatar utilizator
unicu
 
Mesaje: 329
Membru din: 03 Noi 2006, 15:43
Localitate: Shambala

Re: mesaj

Mesajde mihaela_j65 » 01 Sep 2007, 23:45

sam_tatarusi scrie:Felicitari pentru ceea ce ati realizat. Pentru mine au fost adevarate modele. Am vazut ca ati oferit cu generozitate sigla . Am folosit-o si eu la albumele foto 1,2,3,4,5,6 postate pe Didactic.ro/discipline/diverse.
Va doresc un an scolar plin de satisfactii. Cu cele mai alese sentimente.
vasile_amarie@yahoo.fr


Ne onoreaza utilizarea siglei in materialele dumneavoastra.
Am urmarit materialul cuprinzand concluziile proiectului si ne-a placut in mod deosebit. http://www.didactic.ro/index.php?cid=di ... at_id=19Se vede ca este realizat sub indrumarea unui deosebit PROFESOR de limba romana. Felicitari! Va uram numai succese in activitatile viitoare si speram sa continuam colaborarea!
"Singurul mod de a descoperi limitele posibilului este sa mergi dincolo de ele, catre imposibil"
mihaela_j65
 
Mesaje: 1159
Membru din: 03 Noi 2006, 15:46
Localitate: Halaucesti-Iasi

Mesajde mihaela_j65 » 01 Sep 2007, 23:57

ccccc scrie:Desi suntem inceptori, iar unii dintre membrii echipei au lucrat pentru intaia oara la calculator, ne-am straduit sa facem fata acestei provocari, care a fost proiectul e-Vacanta!
Un "raport de activitate" se poate accesa la: http://sc-basca.piczo.com


Am intrat pe site-ul scolii voastre si am vazut lucruri minunate. Va felicitam pentru intreaga activitate din cadrul proiectului si speram ca pe viitor sa va avem si noi parteneri.
Ne-a bucurat nespus utilizarea siglei propusa de noi!
Va uram sa aveti parte numai de succese!
"Singurul mod de a descoperi limitele posibilului este sa mergi dincolo de ele, catre imposibil"
mihaela_j65
 
Mesaje: 1159
Membru din: 03 Noi 2006, 15:46
Localitate: Halaucesti-Iasi

Mesajde mihaela_j65 » 02 Sep 2007, 00:19

Proiectul s-a incheiat! Am vazut lucruri minunate atat la colegii parteneri cat si la ceilalti. A fost o vacanta densa din care am avut cu totii de castigat, de invatat unii de la altii. Ne-am bucurat pentru aprecierile celorlalti, pentru voturile acordate materialelor postate, pentru "dialogul" permanent purtat pe forum.
Multumim tuturor, ii felicitam si ne bucuram ca exista didactic. :)
"Singurul mod de a descoperi limitele posibilului este sa mergi dincolo de ele, catre imposibil"
mihaela_j65
 
Mesaje: 1159
Membru din: 03 Noi 2006, 15:46
Localitate: Halaucesti-Iasi

Mesajde unicu » 02 Sep 2007, 00:39

www.evacanta.z1.ro - in forma finala!
Multumim mult!
"Ce e adevarul?"
Avatar utilizator
unicu
 
Mesaje: 329
Membru din: 03 Noi 2006, 15:43
Localitate: Shambala

Mesajde gabisirbu » 03 Sep 2007, 02:25

Va felicit din toata inima pentru ceea ce ati realizat in cadrul proiectului!
Suntem deosebit de incantati pentru propunerea de continuare a proiectului.
Succes in noul an scolar atat elevilor cat si dascalilor scolii!
gabisirbu
 
Mesaje: 45
Membru din: 24 Feb 2006, 19:44

Mesajde laurentziu_roshu » 17 Sep 2007, 20:25

Felicitari pentru toata activitatea din aceasta vara, dar si pentru rezultatul de exceptie obtinut- care e o recunoastere a calitatilor si meritelor dascalilor si elevilor pe care i-ati indrumat cu mult profesionalism si pasiune.
laurentziu_roshu
 
Mesaje: 360
Membru din: 25 Apr 2006, 10:31

Mesajde leu » 17 Sep 2007, 22:22

FELICITARI! FELICITARI ! FELICITARI! pentru daruire si profesionalism, pentru toata activitatea din aceasta vara, pentru rezultatele obtinute .Succes pe mai departe! Multumesc ca ne-ati fost parteneri!
leu
 
Mesaje: 369
Membru din: 08 Oct 2006, 21:48

Mesajde mariro » 17 Sep 2007, 22:39

Mihaela si unicu am vazut la Realitatea Tv pozele trimise din clasele voastre! Felicitari! Pe langa lucruri negative din invatamant date mereu pe ecrane, lucrurile frumoase sunt rare si mai mult: valoroase! Felicitari!
Avatar utilizator
mariro
 
Mesaje: 16653
Membru din: 16 Mai 2004, 20:40
Localitate: Galati

Anterior

Înapoi la Proiecte de vacanta

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator