Scoala Carpinis , Timis

Forum dedicat exclusiv proiectelor de vacanta.

Scoala Carpinis , Timis

Mesajde sweet_andra_4ever » 02 Sep 2007, 17:43

Am participat la Proiectul E-Vacanta , care fost o experienta deosebita pentru noi elevii si presupun ca si pentru dascalii care ne-au indrumat. Cu ajutorul acestui Proiect am cunoscut si alti copii , cum ar fi cei de la Arte Plastice din Timisoara, cu care ne-am imprietenit si tinem si acuma legatura si ne-a ajutat sa nu ne plictisim in vacanta.Andrada Kosea , clasa a VII-a B , Scoala Carpinis Timis ! ! !
sweet_andra_4ever
 
Mesaje: 1
Membru din: 02 Sep 2007, 15:23

Proiectul E-Vacanta

Mesajde ionutz_juganaru » 02 Sep 2007, 17:46

Proiectul E-Vacanta,la care am lucrat aceasta vacanta pentru mine a insemnat mult. Cu toate ca am mers in vacanta la scoala a fost o experienta placuta pentru mine si pentru restul colegiilor si nu in ultimul rad al dascalilor care ne-au indrumat in tot acest timp. :)
ionutz_juganaru
 
Mesaje: 1
Membru din: 27 Aug 2007, 14:23

Proiect E-vacanta

Mesajde sanndra_4u » 02 Sep 2007, 17:50

In cadrul Priiectului E-Vacanta , mie mi-a placut cel mai mult vizita la Dl Barbu, un fost profesor si director din satul nostru .Cu ajutorul dansului s-a construit scoala din zilele noastre, acolo am invatat multe chestii frumoase si interesante in acelas timp.Pt mine personal Proiectul E-Vacanta este o experienta de viata pt toti, chiar si pt profesori! Sandra Moga, clasa a VII-a Scoala Carpinis Timis !
sanndra_4u
 
Mesaje: 1
Membru din: 02 Sep 2007, 14:49

Mesajde cristyna » 02 Sep 2007, 18:11

Desi incepand cu anul acesta eu nu voi mai fi la Carpinis, nu pot decat sa va felicit pentru ceea ce ati realizat. Va pup si sa auzim numai de bine!

Cu drag, Cristina
"Să formezi o echipă este doar începutul, să rămâi împreună este progresul, să lucrezi împreună este succesul"

Henry Ford
Avatar utilizator
cristyna
 
Mesaje: 427
Membru din: 06 Apr 2005, 22:59
Localitate: Timisoara


Înapoi la Proiecte de vacanta

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron