Scoala cu clasele I-VIII Vinatori

Forum dedicat exclusiv proiectelor de vacanta.

Scoala cu clasele I-VIII Vinatori

Mesajde marianadascalu » 12 Iul 2007, 14:22

Scoala cu clasele I-VIII Vinatori, judetul Vrancea se inscrie la proiectul E-Vacanta cu un subproiect intitulat "Navigatori in tinutul Vrancei".
Echipa este foprmata din 10 elevi din clasele I-IV si 15 elevi din clasa a VI-a.
Echipa este formata din inv. Stoian Elena Lacramioara, prof. Seceleanu Andrei, prof. Tertelici Emil si coordonata de prof. Mariana Dascalu
marianadascalu
 
Mesaje: 11
Membru din: 19 Noi 2006, 17:31

Mesajde fenesan » 11 Aug 2007, 14:19

Buna ziua! Ma numesc Fenesan Teodora, Sc. cu cls. I-VIII "Avram Iancu", Unirea, jud. Alba.
M-ar interesa sa incheiem un parteneriat in cadrul acestui proiect. Daca sunteti interesati, va rog sa trimiteti mail pe adresa fene_teo@yahoo.com
fenesan
 
Mesaje: 40
Membru din: 27 Ian 2007, 20:36

Mesajde marianadascalu » 12 Aug 2007, 20:51

Buna ziua,

Ma numesc Mariana Dascalu de la Scoala cu clasele I-VIII Vinatori.
Sunt deosebit de onorata de mesajul d-voastra. Da! Suntem de acord sa
colaboram la acest proiect si deci sa incheiem un parteneriat. Este o
idee excelenta si va trimitem gandurile noastre bune de pe meleagurile
Vrancei.
Asteptam alte detalii !


Cu stima,
Mariana Dascalu



(adresa nu a fost buna)
marianadascalu
 
Mesaje: 11
Membru din: 19 Noi 2006, 17:31

Mesajde fenesan » 12 Aug 2007, 23:54

Ma gandeam sa trimitem pe adresa dumneavoastra de mail ceea ce am lucrat pana acum, si sa stabilim niste activitati pe care sa le desfasuram in cadrul parteneriatului . O sa trimit si un acord de parteneriat pe adresa de mail, daca sunteti de acord.
Revin cu adresa mea:
fene_teo@yahoo.com

Cu respect,
Teodora Fenesan
fenesan
 
Mesaje: 40
Membru din: 27 Ian 2007, 20:36

Mesajde camy_csc » 18 Aug 2007, 19:03

Felicitări celor care şi-au pus şi în vacanţă timpul, energia şi răbdarea în slujba elevilor. Se pare că rezultatele obţinute vă răsplătesc pe deplin eforturile şi vă încarcă bateriile pentru anul şcolar ce îşi apropie începutul.
Spor la muncă în continuare.
camy_csc
 
Mesaje: 53
Membru din: 26 Mai 2005, 21:43

proiect E-Vacanta

Mesajde marianadascalu » 25 Aug 2007, 10:36

Doamna Teodora Fenesan,

Imi cer scuze pentru intarzierea raspunsului meu, dar am pierdut pe cineva drag din familie. Acum incerc sa ma adun si sa continui ce am inceput. Si la noi copiii au fost foarte entuziasti si vor sa stabileasca contacte cu elevii d-voastra.
Adresa de mail a scolii este:scoalavinatori@yahoo.com
iar a mea marianadascalu_2006@yahoo.co.uk.
In cursul acestui sfarsit de saptamana va trimitem cateva materiale de la noi.

Cu stima, Mariana Dascalu
marianadascalu
 
Mesaje: 11
Membru din: 19 Noi 2006, 17:31

Proiectul "E-Vacanta"

Mesajde marianadascalu » 31 Aug 2007, 20:33

Am incheiat activitatea pe anul acesta. Astazi a fost ultima zi de vacanta( pentru noi)! Multumim organizatorilor acestui proiect! Desi scoala noastra a fost in reparatii capitale am incercat sa ne desfasuram activitatea.
Am realizat pagina scolii si am poatat pe www.didactic.ro mai multe albume cu fotografii: "Satul meu",Manastiri moldave", "Micii ecologisti", "Drumetind pe cararile Vrancei", desene pe monitor si doua articole la sectiunea "Micul scriitor".
De asemenea am incheiat un parteneriat cu Scoala cu clasele I-VIII "Avram Iancu" din localitatea Unirea, judetul Alba.
marianadascalu
 
Mesaje: 11
Membru din: 19 Noi 2006, 17:31

Mesajde fenesan » 01 Sep 2007, 01:53

Felicitari pentru materialele realizate! Felicitari dascalilor implicati in proiect, oameni minunati, care isi fac timp oricand pentru minunile lumii, copiii! Va multumesc pentru faptul ca ati aceeptat acest parteneriat!
fenesan
 
Mesaje: 40
Membru din: 27 Ian 2007, 20:36

Mesajde leu » 01 Sep 2007, 08:28

Felicitari pentru materiale!
Vizitati
http://scoli.didactic.ro/scoala_general ... ier_unirea rubrica "proiecte" pentru a vedea materialele noastre
leu
 
Mesaje: 369
Membru din: 08 Oct 2006, 21:48

Mesajde marianadascalu » 02 Sep 2007, 15:26

Felicitari pentru materialele realizate de copiii d-voastra! Va asteptam in Vrancea!( pe mess sau efectiv...)

Mariana Dascalu
marianadascalu
 
Mesaje: 11
Membru din: 19 Noi 2006, 17:31


Înapoi la Proiecte de vacanta

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator