oare se poate?

oare se poate?

Mesajde vlahul » 20 Iul 2007, 17:24

As vrea sa ii intreb pe cei care au dat titularizarea din informatica ceva. Eu am terminat alt profil tehnic pe care nu pot lua titularizarea si posturi de info ar fi. La calculator cat ii trebuie unui homeuser ma pricep destul de bine, instalari de so, programe etc. Anul viitor termin postuniversitara de info, cursurile fiind la mare distanta, nu prea am frecventat, un drum costandu-ma 50 ron. Acum, daca imi fac rost de carti, voi credeti ca as reusi sa invat singur programa, programare, c++, pascal si toate celelalte, pentru examenul de titularizare? Dar sincer, si ce sanse am, ca dupa ce am vazut subiectele de anul asta, ce sa zic, ma uit la ele ca mata in calendar... MERSI.
vlahul
 
Mesaje: 4
Membru din: 10 Iul 2007, 05:07

SIGUR CA SE POATE

Mesajde loss » 29 Iul 2007, 18:28

buna
sa stii ca se poate. Daca te apuci din timp de invatat poti. Eu am terminat Contabilitate si informatica de gestiune si predau Tehnologia informatiei ce nu are nimic de-a face cu programarea, si am reusit. Sa-ti iei manualele de la editura Niculescu ca sunt cele mai bune si mai ales sa o iei metodic de la clasa a IX/a. La inceput e nasol da apoi merge,
Apropos subiectele de anul acesta nu au fost grele. Eu m-am titularizat in 2005 si din 2004 se merge pe acelasi tip de subiecte. Spor la lucru si bafta.
loss
 
Mesaje: 32
Membru din: 15 Apr 2005, 18:30

Mesajde vlahul » 06 Aug 2007, 15:43

Mersi mult loss.
vlahul
 
Mesaje: 4
Membru din: 10 Iul 2007, 05:07


Înapoi la Informatică

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator