olimpiada lb engleza

Cum pregatim un elev pentru performanta? Cum gasim elevii care sunt capabili?

olimpiada lb engleza

Mesajde tes » 31 Ian 2007, 21:20

vreau sa stiu daca este o programa speciala pentru olimpiada la lb. engleza .cine ma poate ajuta?sau catava modele de subiecte pt clasa a IX a(2h/saptamana
tes
 
Mesaje: 2
Membru din: 31 Ian 2007, 20:58

Re: olimpiada lb engleza

Mesajde emil » 31 Ian 2007, 22:24

tes scrie:vreau sa stiu daca este o programa speciala pentru olimpiada la lb. engleza .cine ma poate ajuta?sau catava modele de subiecte pt clasa a IX a(2h/saptamana

urmariti www.olimpiade.ro

succes!
Emil Onea
Avatar utilizator
emil
Site Admin
 
Mesaje: 2737
Membru din: 22 Oct 2003, 23:10
Localitate: Focsani

Mesajde liv_liz » 05 Mar 2007, 20:21

tot legat de olimpiada de engleza dar la clasa X, ar putea sa-mi spuna cineva cand este faza judeteana(pt Bucuresti)? profesoara nu e sigura si zice intre 17 si 10 martie,pe olimpiade.ro scrie 17, dar mie teama sa nu fi fost facute niste modificari si chiar sa fie pe 10, caz in care s-ar suprapune cu romana. Va rog sa-mi raspundetoi cat mai repede.
liv_liz
 
Mesaje: 1
Membru din: 05 Mar 2007, 20:12

Mesajde emil » 05 Mar 2007, 22:23

liv_liz scrie:tot legat de olimpiada de engleza dar la clasa X, ar putea sa-mi spuna cineva cand este faza judeteana(pt Bucuresti)? profesoara nu e sigura si zice intre 17 si 10 martie,pe olimpiade.ro scrie 17, dar mie teama sa nu fi fost facute niste modificari si chiar sa fie pe 10, caz in care s-ar suprapune cu romana. Va rog sa-mi raspundetoi cat mai repede.


Pe asite www.olimpiade.ro exista un CALENDAR.
Olimpiadele judetene sunt planificate de catre MEdC si au subiecte unice.

succes!
Emil Onea
Avatar utilizator
emil
Site Admin
 
Mesaje: 2737
Membru din: 22 Oct 2003, 23:10
Localitate: Focsani


Înapoi la Olimpiade

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori