Facultatea de psihologie/pedagogie

Mesajde luroxa » 14 Ian 2007, 20:56

Adresa de mail
roxana_oprica@yahoo.com
Apreciez mult efortul pe care il faceti pentru a ma ajuta.Multumesc.
luroxa
 
Mesaje: 22
Membru din: 06 Ian 2007, 23:20

Mesajde alinaro » 16 Ian 2007, 11:30

Multumesc tuturor celor care mi-au trimis materiale. Dupa multe incercari am reusit sa intru si in biblioteca virtuala a Universitatii si am gasit toate sintezele de care aveam nevoie. Daca pot ajuta pe cineva - cu cea mai mare placere. Va pup!
alinaro
 
Mesaje: 22
Membru din: 22 Aug 2006, 14:55
Localitate: Craiova

Mesajde alma3_simove » 24 Ian 2007, 16:56

Buna!
Ma alatur si eu colegelor de la Spiru Haret, Sociologie-Psihologie si va spun cu regret ca ma confrunt cu aceeasi problema: lipsa manualelor (a cursurilor) desi ni se spune ca judetul Salaj este privilegiat in aceasta privinta!!! Sunt anul II si inca de anul trecut mi-am luat cam tot ce a aparut (foarte putin insa) legat de specialitatea mea, Psihologie.
Acum am aflat despre adresa mai sus mentionata pentru care va multumesc!
Va doresc tuturor multa BAFTA si multa sanatate!
Dora Constantin, Liceul de Arta Zalau
alma3_simove
 
Mesaje: 7
Membru din: 09 Dec 2006, 15:37

Mesajde zturcin » 29 Ian 2007, 20:30

Si eu fac parte dintr-un grup de studente la Pedagogie Brasov,centrul I.D.Resita,dar am avut mari probleme la examen.Nu au aparut variantele de intrebari si ne-au pus sa dam un examen scris,nu grila.Noi am refuzat.Nu stiu ce se va intampla cu acest examen ,la Neuropsihologie.S-a mai intamplat undeva?
zturcin
 
Mesaje: 47
Membru din: 07 Apr 2005, 20:57

Mesajde maggy2x » 31 Ian 2007, 15:55

Buna~ Si eu sunt studenta la Spiru/Socio-Psiho ID, anul I si nu prea gasesc cursuri. Ma poate ajuta cineva cu ceva teste rezolvate sau cursuri? Merci.
maggy2x
 
Mesaje: 1
Membru din: 31 Ian 2007, 15:49

Anterior

Înapoi la Invatamant primar

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Bing [Bot] şi 5 vizitatori