Materiale psihopedagogie

Discutii legate de invatamantul romanesc, cum este acum si cum ar trebui sa fie.

Materiale psihopedagogie

Mesajde witty_ina » 20 Noi 2006, 10:07

Dragilor, am o mare problema. Incerc de 2 saptamani sa gasesc 2 carti de pedagogie dar fara niciun succes. Ma intreb daca se intampla sa ma puteti ajuta voi cu variantele electronice ale cartilor.
Este vorba despre "Psihopedagogia" - Cucos (nu "Pedagogia", reeditata), "Psihologie sociala" - Neculau, "Elemente de asistenta sociala" - Bocancea, Neamtu

adresa mea de mail este ina_enache@yahoo.com

Va multumesc [/i]
witty_ina
 
Mesaje: 5
Membru din: 11 Sep 2006, 14:59

Mesajde medi » 22 Noi 2006, 20:23

eu am ceva materiale electronice, dar nu ceea ce ai cerut. Daca totusi te intereseaza sa imi trimiti un semnal. Sau daca intre timp faci rost de aceste materiale sa ma anunti pentru ca le vreau si eu
medi
 
Mesaje: 66
Membru din: 27 Iul 2006, 19:17

Mesajde witty_ina » 22 Noi 2006, 20:30

medi scrie:eu am ceva materiale electronice, dar nu ceea ce ai cerut. Daca totusi te intereseaza sa imi trimiti un semnal. Sau daca intre timp faci rost de aceste materiale sa ma anunti pentru ca le vreau si eu


Am reusit sa achizitionez Psihologia sociala a lui Neculau (var. electronica) si Psihopedagogia lui Cucos (cea de-a doua am cumparat-o din librarie)

Spune-mi daca te intereseaza ceva

:wink: [/i]
witty_ina
 
Mesaje: 5
Membru din: 11 Sep 2006, 14:59

Mesajde medi » 22 Noi 2006, 20:35

Doresc varianta electronica. Adresa mea este dragan_magdalena@yahoo.com. Daca te mai intereseaza ceva sa ma anunti: putem face schimb. Multumesc
medi
 
Mesaje: 66
Membru din: 27 Iul 2006, 19:17


Înapoi la Scoala in Romania

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori