buna din nou!

buna din nou!

Mesajde gu_ri_ta » 11 Oct 2006, 18:41

Multumesc din tot sufletul colegelor care mi-au scris.Sfaturile primite mi-au fost de mare ajutor.Acum m-am intors de la o alta gradinita unde mi-am inscris baiatul.Am renuntat sa ma mai consum pentru nimic in fond.Am apelat la serviciile unei gradinite mult deasupra celeilalta din toate punctele de vedere.In sfarsit m-am linistit si ma simt mult usurata.Cred ca asta era cea mai buna decizie pe care puteam sa o iau fara a mai contiunua sa ma mai lupt cu niste oameni incompetenti.Imi va fi un pic mai greu de ajuns pentru ca este un pic mai departe de casa dar cred ca efortul nu va fi in zadar.Ma bucura faptul ca ati fost alaturi de mine si va multumesc inca o data.Am simtit ca fac parte dintr-o mare familie unde intotdeauna voi putea apela pentru un sfat sau o nelamurire.Va doresc din tot sufletul cat mai multe zile frumoase si linistite.
gu_ri_ta
 
Mesaje: 54
Membru din: 08 Mai 2006, 18:48
Localitate: brasov

Mesajde emese_d » 11 Oct 2006, 21:28

Draga Colega, ma bucur din suflet ca ti-ai rezolvat problema si ca te-ai mai linistit! Ai avut dreptate sa-ti faci griji, se vede clar lipsa de profesionalism a directoarei, care nu avea voie sa lase doua suplinitoare necalificate la o grupa mare!
Sa ne mai povestesti cum s-a acomodat baietelul la noua gradinita!
emese_d
 
Mesaje: 273
Membru din: 03 Feb 2006, 22:43
Localitate: Brasov


Înapoi la Invatamant prescolar

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 7 vizitatori