CARTE

CARTE

Mesajde oana25 » 26 Iun 2006, 12:46

:D DORESC SA-MI ACHIZITIONEZ SI EU CARTEA "ORIENTARI METODOLOGICE- PRIVIND APLICAREA PROGRAMEI INSTRUCTIV-EDUCATIVE IN GRADINITA" . :roll: VA ROG SA-MI DATI SI MIE ADRESA EDITURII SAU SPUNETI-MI CE TREBIE SA FAC PENTRU A INTRA IN POSESIA EI. SI CAT COSTA? CARTEA A FOST PROPUSA DE loureth_40
oana25
 
Mesaje: 25
Membru din: 25 Mar 2006, 17:22

cartea "Orientari metodologice"

Mesajde loureth_40 » 03 Iul 2006, 15:26

Draga Oana,ma bucura interesul tau pentru cartea aparuta de curand la editura"Scoala galateana".Am postat deja raspunsul la "Comentarii",
insa iti raspund cu toata placerea:de distributia cartii se ocupa directoarea Gradinitei"Cristal" din Galati,doamna Ilinca Tiron-tel:0236-412264.
Atunci cand a aparut cartea, ne-am gandit doar la o distributie locala;nu am prevazut ca, gratie acestui site,va fi cunoscuta si dincolo de granitele judetului.Cartea costa 10 RON, dar daca va fi trimisa prin posta, ar trebui sa adaugi taxele postale pentru plata ramburs.Daca ai mai avea cateva colege interesate, s-ar putea trimite un numar mai mare de carti, iar taxa ar fi doar una singura.Astept s-o primesti si apoi sa-mi trimiti parerile tale!
Cu prietenie, Loureth Oprea(loureth_40@yahoo.com)
loureth_40
 
Mesaje: 15
Membru din: 30 Noi 2005, 19:17
Localitate: Galati

Mesajde clapa_valentina » 08 Sep 2006, 17:03

Acum am aflat si eu de aceasta carte si m-ar interesa si pe mine. Voi populariza in randul colegelor mele din Zalau si sunt convinsa ca vor mai fi doritoare. Am luat datele si o voi contacta pe doamna director.
Bravo pentru idee!
clapa_valentina
 
Mesaje: 240
Membru din: 29 Aug 2006, 18:19


Înapoi la Programa scolara Invatamant prescolar

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator