proiect de tehnologie didactica

proiect de tehnologie didactica

Mesajde maneaviorica » 24 Oct 2004, 17:10

As dori sa aflu de la colegii mei cu mai multa experienta , cum arata un plan de lectie modern, care sa includa noile tehnologii de predare in conformitate cu SPP-urile SAM.
Cum se pot face teste de evaluare diferentiate pe cele trei categorii de elevi si anume : vizuali, auditivi si practici.
maneaviorica
 
Mesaje: 1
Membru din: 10 Mai 2004, 17:49

desdemona

Mesajde desdemona » 02 Dec 2004, 19:02

nu stiu daca a-ti reusit sa gasiti planificari SAM dar m-ar interesa si pe mine sa vad cum arata planificarile si testele de evaluare care ni s-a spus ca le gasim pe internet numai ca am cautat si nu am gasit nimic.M-ar interesa o planificare SAM anul II textile pielarie.Va multumesc anticipat si va urez o zi buna si sarbatori fericite
desdemona
 
Mesaje: 1
Membru din: 02 Dec 2004, 18:53

Re: proiect de tehnologie didactica

Mesajde mustetiu » 24 Dec 2004, 15:00

maneaviorica scrie:As dori sa aflu de la colegii mei cu mai multa experienta , cum arata un plan de lectie modern, care sa includa noile tehnologii de predare in conformitate cu SPP-urile SAM.
Cum se pot face teste de evaluare diferentiate pe cele trei categorii de elevi si anume : vizuali, auditivi si practici.
mustetiu
 
Mesaje: 1
Membru din: 10 Dec 2004, 19:55

Re: proiect de tehnologie didactica

Mesajde mariro » 24 Dec 2004, 19:10

mustetiu scrie:
maneaviorica scrie:As dori sa aflu de la colegii mei cu mai multa experienta , cum arata un plan de lectie modern, care sa includa noile tehnologii de predare in conformitate cu SPP-urile SAM.
Cum se pot face teste de evaluare diferentiate pe cele trei categorii de elevi si anume : vizuali, auditivi si practici.


Bine ai venit mustetiu, mai incearca o data!
Avatar utilizator
mariro
 
Mesaje: 16653
Membru din: 16 Mai 2004, 20:40
Localitate: Galati

Mesajde edych » 12 Ian 2005, 17:22

nu este nimeni aici care sa poata raspunde la intrebarea pusa de maneaviorica? ma intereseaza si pe mine un raspuns la obiect.
edych
 
Mesaje: 2
Membru din: 12 Ian 2005, 17:16


Înapoi la Discipline tehnice / tehnologii

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator