Multumiri!

Anunturile administratorilor, regulament, sugestii, propuneri, intrebari despre functionarea site-ului

Multumiri!

Mesajde gina » 27 Mai 2006, 18:01

As vrea sa multumesc inca o data acelora care au facut acest site pentru noi!
Am avut nevoie de un material si m-am asezat la treaba "voiniceste" cautand in materiale. Este extraordinar cate lucruri gasesti aici, cati oameni minunati care lucreaza cu adevarat pentru altii exista.Am gasit lucruri minunate si mi-ar trebui inca o viata sa fac cu elevii mei, tot ce am gasit aici!
Oricum am nevoie de urari de " spor la treaba " fiindca sunt abia la pagina 40 la invatamant primar! :lol:
Inca o data multumesc initiatorilor acestui site !
gina
 
Mesaje: 1040
Membru din: 24 Sep 2004, 17:20
Localitate: Bucuresti

Re: Multumiri!

Mesajde efodorean » 27 Mai 2006, 18:19

gina scrie:As vrea sa multumesc inca o data acelora care au facut acest site pentru noi!
Am avut nevoie de un material si m-am asezat la treaba "voiniceste" cautand in materiale. Este extraordinar cate lucruri gasesti aici, cati oameni minunati care lucreaza cu adevarat pentru altii exista.Am gasit lucruri minunate si mi-ar trebui inca o viata sa fac cu elevii mei, tot ce am gasit aici!
Oricum am nevoie de urari de " spor la treaba " fiindca sunt abia la pagina 40 la invatamant primar! :lol:
Inca o data multumesc initiatorilor acestui site !


Iti doresc mult spor la treaba si,trebuie sa recunosc ca te invidiez.Eu inca nu am atata timp la dispozitie incat sa citesc toate materialele care au fost publicate pe acest site.

Multumesc si eu initiatorilor acestui proiect si celor care sustin financiar realizarea lui.Le doresc putere de munca in continuare!

"Descoperirea" acestui site m-a ajutat sa ma descopar si sa ma maturizez.Pe langa faptul ca am invatat sa lucrez in Word,in Pawer Point,in Adobe Photoshop - am devenit mai generoasa si am invatat sa iau oamenii asa cum sunt , nu cum as dori eu sa fie.

Multumesc didacti.ro !
efodorean
 
Mesaje: 2530
Membru din: 04 Aug 2004, 07:00
Localitate: Cluj-Napoca

Mesajde mariro » 27 Mai 2006, 20:11

Gina, spor la treaba! :lol:
Si eu sunt la fel de entuziasmata de DIDACTIC.RO ca din prima zi in care l-am desoperit! Niciodata nu il voi parasi!
Avatar utilizator
mariro
 
Mesaje: 16653
Membru din: 16 Mai 2004, 20:40
Localitate: Galati

Mesajde gina » 27 Mai 2006, 21:56

Catia a spus "Descoperirea" acestui site m-a ajutat sa ma descopar si sa ma maturizez.Pe langa faptul ca am invatat sa lucrez in Word,in Pawer Point,in Adobe Photoshop - am devenit mai generoasa si am invatat sa iau oamenii asa cum sunt , nu cum as dori eu sa fie. "
Foarte adevarat!
Am ajuns la pagina 56! :lol: :lol:
gina
 
Mesaje: 1040
Membru din: 24 Sep 2004, 17:20
Localitate: Bucuresti

Mesajde aalliinnaa » 28 Mai 2006, 23:26

Si pe mine didactic m-a ajutat enorm. Am avut anul acesta 3 inspectii pentru grad iar didactic-ul mi-a dat idei, m-a insotit tot drumul. De aceea, cand am un material interesat il postez imediat ca sa pot ajuta si eu pe cineva asa cum altcineva m-a ajutat pe mine.
Si am avut placuta supriza ca o colega de la Colegiu - o colega cu experienta - sa-mi spuna ca mi-a luat cateva proiecte la istorie de pe didactic, pt mapa personala.
Intr-adevar, m-am simtit minunat!
Multumesc didactic, multumesc dragi colegi care ati sarit in ajutor la cel mai mic semn al meu de neputinta. Nici nu apucam sa scriu cuvantul "Ajutor", ca si exista cineva care imi raspundea, ba chiar imi trimitea si materiale ajutatoare.
Multumesc!
Avatar utilizator
aalliinnaa
 
Mesaje: 594
Membru din: 28 Mai 2004, 17:15
Localitate: Suceava


Înapoi la Despre site

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 0 vizitatori