stergere material

Forum dedicat utilizatorilo care doresc să pună întrebări legate de noua secțiune cu abonament a portalului didactic.ro
Despre materiale pentru profesori, resurse pentru predare, ghid de pedagogie, metodica predării matematicii, abordarea integrată, diplome speciale pentru evenimente, secțiunea de publicitate dedicată școlii,

Moderator: emil

stergere material

Mesajde Ramona_Negrea » 29 Mar 2022, 13:11

Buna ziua! Mi am facut de cateva zile abonament pe didactic premium si am incarcat alt fisier decat cel corect, de doua ori.( PLANIFICARE MATEMATICA A DOUA SANSA). As dori, daca se poate, sa fie sterse. De asemenea, numele utilizatorului as vrea sa fie Ramona.( acum este combina, nu stiu cum am reusit sa l pun pe acesta) Multumesc frumos!
Ramona_Negrea
 
Mesaje: 1
Membru din: 15 Mai 2012, 19:44

Re: stergere material

Mesajde emil » 30 Mar 2022, 22:54

Ramona_Negrea scrie:Buna ziua! Mi am facut de cateva zile abonament pe didactic premium si am incarcat alt fisier decat cel corect, de doua ori.( PLANIFICARE MATEMATICA A DOUA SANSA). As dori, daca se poate, sa fie sterse. De asemenea, numele utilizatorului as vrea sa fie Ramona.( acum este combina, nu stiu cum am reusit sa l pun pe acesta) Multumesc frumos!

Nu putem noi modifica numele de utilizator. Nu aveți nicio lucrare publicată
Emil Onea
Avatar utilizator
emil
Site Admin
 
Mesaje: 2737
Membru din: 22 Oct 2003, 23:10
Localitate: Focsani


Înapoi la Didactic Premium

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 0 vizitatori