Spor predare clase simultane

Forum dedicat utilizatorilo care doresc să pună întrebări legate de noua secțiune cu abonament a portalului didactic.ro
Despre materiale pentru profesori, resurse pentru predare, ghid de pedagogie, metodica predării matematicii, abordarea integrată, diplome speciale pentru evenimente, secțiunea de publicitate dedicată școlii,

Moderator: emil

Spor predare clase simultane

Mesajde cristinastepan » 10 Mar 2022, 22:16

Buna ziua! Sunt profesor titular la 2 scoli. La una dintre scoli am 7 ore de predare la clase simultane cu 2 clase de elevi fiecare. Pentru cele 7 ore sunt platita cu suma de 136 Ron. La cealalta scoala am 3 clase cu predare simultana , dintre care una este cu 4 clase de elevi. La acesta scoala nu primesc spor de clase simultane. Mi s-a spus ca nu poate sa imi calculeze acest spor pentru ca nu am suficiente clase cu predare simultana.
cristinastepan
 
Mesaje: 1
Membru din: 10 Mar 2022, 22:05

Re: Spor predare clase simultane

Mesajde sportiv » 12 Mar 2022, 22:08

cristinastepan scrie:Buna ziua! Sunt profesor titular la 2 scoli. La una dintre scoli am 7 ore de predare la clase simultane cu 2 clase de elevi fiecare. Pentru cele 7 ore sunt platita cu suma de 136 Ron. La cealalta scoala am 3 clase cu predare simultana , dintre care una este cu 4 clase de elevi. La acesta scoala nu primesc spor de clase simultane. Mi s-a spus ca nu poate sa imi calculeze acest spor pentru ca nu am suficiente clase cu predare simultana.

V-am răspuns pe FB! :P http://www.euroavocatura.ro/jurispruden ... _gimnazial
Avatar utilizator
sportiv
 
Mesaje: 3122
Membru din: 19 Ian 2008, 19:02
Localitate: Răcăciuni-Bacău


Înapoi la Didactic Premium

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori

cron