Proces verbal - Cerc pedagogic preşcolar

Proces verbal - Cerc pedagogic preşcolar

Mesajde magdaa » 27 Mai 2010, 20:04

Haideţi, să învăţam unii de la alţii. Mi-ar plăcea să ştiu, să întocmesc un proces verbal al unui cerc pedagogic, nivel preşcolar. Cred că există nişte paşi, nişte prezentări. Dacă doriţi să prezentaţi astfel de procese verbale mi-aţi fi de un real folos. Mulţumesc.
Avatar utilizator
magdaa
 
Mesaje: 150
Membru din: 22 Sep 2006, 17:31

Re: Proces verbal - Cerc pedagogic preşcolar

Mesajde miha3la1990 » 30 Sep 2021, 15:18

Buna ziua!
Am citit postarea dvs in legatura cu procesul verbal de la cercul pedagogic, nivel prescolar. Anul acesta mi-a revenit si mie aceasta sarcina, insa nu am gasit pe nimeni sa-mi arate un model. Daca sunteti amabila si aveti dvs unul, mi-ar fi de un real folos. Stiu ca au trecut ani de zile de cand ati postat, insa am zis sa-mi incerc norocul.
Multumesc!
miha3la1990
 
Mesaje: 6
Membru din: 19 Mar 2012, 21:09

Re: Proces verbal - Cerc pedagogic preşcolar

Mesajde sportiv » 01 Oct 2021, 16:42

miha3la1990 scrie:Buna ziua!
Am citit postarea dvs in legatura cu procesul verbal de la cercul pedagogic, nivel prescolar. Anul acesta mi-a revenit si mie aceasta sarcina, insa nu am gasit pe nimeni sa-mi arate un model. Daca sunteti amabila si aveti dvs unul, mi-ar fi de un real folos. Stiu ca au trecut ani de zile de cand ati postat, insa am zis sa-mi incerc norocul.
Multumesc!

Păi...cred că este pe structura oricărui tip de proces-verbal! De ce ar fi acesta altfel? Și, la urma urmei, pe cine ar interesa o ,,hârtie” la un dosar? :oops:
Avatar utilizator
sportiv
 
Mesaje: 3121
Membru din: 19 Ian 2008, 19:02
Localitate: Răcăciuni-Bacău


Înapoi la Invatamant prescolar

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 0 vizitatori