Ștergere cont

Forum dedicat utilizatorilo care doresc să pună întrebări legate de noua secțiune cu abonament a portalului didactic.ro
Despre materiale pentru profesori, resurse pentru predare, ghid de pedagogie, metodica predării matematicii, abordarea integrată, diplome speciale pentru evenimente, secțiunea de publicitate dedicată școlii,

Moderator: emil

Ștergere cont

Mesajde julialutaru » 01 Aug 2021, 19:15

Doresc să șterg un cont de pe didactic.ro.
Am dat din greșeală un OK, și mi s-a creat un cont și cu adresa de gmail. Eu am un cont de forte mult timp (din 2010-2011) cu adresă de yahoo. Nu mai pot să mă autentific cu yahoo, deoarece la autentificare automat îmi ea gmail-ul. Am 30 de articole (lecții, teste, etc.) cu adresa de yahoo.
Vă rog să mă ajutați. Mulțumesc!
julialutaru
 
Mesaje: 1
Membru din: 01 Aug 2021, 18:47

Re: Ștergere cont

Mesajde emil » 02 Aug 2021, 09:12

Autentificați-vă numai cu adresa de yahoo și cu numele pe care l-ați asociat acestei adrese.

"Uitați" adresa de gmail(Exact adresa de pe care ne scrieți acum!!), delogându-vă și revenind cu vechea adresă asociata contului "iulia_lutaru"
Nu e greu, mai ales ca sunteti profesor de informatica!
Vă rog să corectați textul postat acum pe forum! Aveți o greșeala gravă, sigur doar din neatenție.

Succes
Emil Onea
Avatar utilizator
emil
Site Admin
 
Mesaje: 2737
Membru din: 22 Oct 2003, 23:10
Localitate: Focsani

Re: Ștergere cont

Mesajde sportiv » 02 Aug 2021, 10:43

:D :oops:
emil scrie:Autentificați-vă numai cu adresa de yahoo și cu numele pe care l-ați asociat acestei adrese.

"Uitați" adresa de gmail(Exact adresa de pe care ne scrieți acum!!), delogându-vă și revenind cu vechea adresă asociata contului "iulia_lutaru"
Nu e greu, mai ales ca sunteti profesor de informatica!
Vă rog să corectați textul postat acum pe forum! Aveți o greșeala gravă, sigur doar din neatenție.

Succes
Avatar utilizator
sportiv
 
Mesaje: 3121
Membru din: 19 Ian 2008, 19:02
Localitate: Răcăciuni-Bacău


Înapoi la Didactic Premium

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori