Cneme

Aceasta sectiune poate fi folosita de catre colegii care simt lipsa activitatii pe forumul Ministerului Educatiei, inchis temporar. Va rugam sa va exprimati opinii, sa ne dati sugestii, sa puneti intrebari, pastrand, evident, un ton civilizat.

Moderator: costi_52

Reguli forum
Va rugam sa respectati neticheta, sa scrieti corect romaneste, sa aveti un ton civilizat. In cazul in care criticati, va rugam sa argumentati.

Cneme

Mesajde koppalm » 08 Ian 2021, 22:31

Bună seara!
Am niște nelămuriri în legătură cu actele doveditoare care trebuie depuse în dosarul pentru obținerea calității de membru CNEME.
De exemplu: activitățile din anul curent nu se iau în considerare la dosarul cneme? Actele doveditoare, adeverințele despre experiența managerială trebuie să fie din anii precedenți?

Vă mulțumesc pentru răspuns.
Eva
koppalm
 
Mesaje: 1
Membru din: 15 Noi 2009, 20:16

Re: Cneme

Mesajde nclaudia » 13 Feb 2021, 01:03

Bună seara. Și eu sunt interesată de unele aspecte privind evaluarea:
- pentru ce perioadă se face autoevaluarea/evaluarea?
- dacă am fost "consilier educativ" în perioada 2015-2018, se punctează? Dar calitatea de membru în CA (2016-2018)?
- dacă sunt în CIC, pot participa la selecție?
- cursul de management educational (finalizat în cazul meu în 2019), are "termen de valabilitate"?
- perioada de CIC - octombrie 2019-iunie 2021- este luata în calcul pentru vechimea cursurilor, parteneriatelor și în toate celelalte aspecte?
Mulțumesc anticipat pentru răspuns!
nclaudia
 
Mesaje: 1
Membru din: 07 Sep 2009, 23:00

Re: Cneme

Mesajde sportiv » 13 Feb 2021, 20:03

Avatar utilizator
sportiv
 
Mesaje: 3121
Membru din: 19 Ian 2008, 19:02
Localitate: Răcăciuni-Bacău


Înapoi la Forum EDU

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori