Stergere material

Anunturile administratorilor, regulament, sugestii, propuneri, intrebari despre functionarea site-ului

Re: Stergere material

Mesajde maria_oniga » 19 Sep 2014, 17:39

Da, problema materialului s-a rezolvat, multumesc pentru operativitate, insa cea cu adresa de e-mail, desi am trimis a doua oara solicitarea, nu s-a rezolvat inca.
maria_oniga
 
Mesaje: 152
Membru din: 25 Feb 2008, 23:13

Re: Stergere material

Mesajde maria_oniga » 20 Sep 2014, 17:45

Am trimis spre publicare 4 arhive cu planificarile de chimie si fizica, insa s-au postat doar doua dintre acestea. Avand nume asemanatoare, probabil s-a considerat ca le-am trimis din greseala de 2 ori. Mentionez ca arhivele contin fisiere distincte, de altfel au si nume distincte, insa s-au postat doar cele pentru elevii cu CES.
Va multumesc.
maria_oniga
 
Mesaje: 152
Membru din: 25 Feb 2008, 23:13

Re: Stergere material

Mesajde emil » 22 Sep 2014, 22:35

maria_oniga scrie:Am trimis spre publicare 4 arhive cu planificarile de chimie si fizica, insa s-au postat doar doua dintre acestea. Avand nume asemanatoare, probabil s-a considerat ca le-am trimis din greseala de 2 ori. Mentionez ca arhivele contin fisiere distincte, de altfel au si nume distincte, insa s-au postat doar cele pentru elevii cu CES.
Va multumesc.

Va rog sa dati titluri si subtitluri care sa diferentieze lucrarile dvs. Altfel, riscati, chiar daca le aprobam noi, sa nu le foloseasca colegii din motive de confuzie. De altfel, politica noastra este sa stimulam diferentierea lucrarilor prin titluri sugestive. Cu atat mai mult subtitlurile.
Va rog sa propuneti din nou lucrarile spre a fi aprobate. Tineti cont de ceea ce v-am recomandat.
Multumim pentru contributia dvs., incontestabil extrem de valoroasa!

Cu stima,
Emil Onea
Avatar utilizator
emil
Site Admin
 
Mesaje: 2737
Membru din: 22 Oct 2003, 23:10
Localitate: Focsani

Re: Stergere material

Mesajde maria_oniga » 25 Sep 2014, 21:44

S-au postat toate, cu o nesemnificativa intarziere. Arhivele au nume extrem de clare si bine definite, sunt de acord ca e foarte important acest lucru.
Multumesc pentru aprecieri. Sunt reciproce. Acest portal constituie unul din extrem de putinele lucruri bune "intamplate" in invatamant dupa revolutie.
maria_oniga
 
Mesaje: 152
Membru din: 25 Feb 2008, 23:13

Re: Stergere material

Mesajde gabi_cocan » 28 Sep 2014, 08:33

Am postat la clasa a doua un test de evaluare initiala.Pentru ca nu se incarca,am apasat de mai multe ori "propune".Astfel, mi-a aparut de mai multe ori materialul,in asteptare.Va rog luati in considerare o singura varianta si stergeti-le pe celelalte de acelasi fel.Va multumesc.
gabi_cocan
 
Mesaje: 14
Membru din: 30 Apr 2007, 19:09

Re: Stergere material

Mesajde rofi3 » 03 Noi 2014, 18:53

Buna seara,

Anuntul din sectiunea Evenimente, din contul dvs. a fost sters.
rofi3
Site Admin
 
Mesaje: 1176
Membru din: 18 Dec 2008, 20:16

Re: Stergere material

Mesajde Gabriela-Mitache55 » 09 Oct 2018, 03:04

Bună ziua! În data de 27.09.2018, am postat pe platforma didactic.ro un proiect didactic pe care ar fi trebuit sa-l editez inainte. Deoarece eu nu am optiunea aceasta, va rog respectuos sa-l stergeti. Menționez că numele proiectului este "Si copiii au drepturi!" pentru educatie civica, postat de pe contul Mitache Gabriela.
Va multumesc anticipat! :)
Gabriela-Mitache55
 
Mesaje: 1
Membru din: 10 Oct 2016, 16:14

Re: Stergere material

Mesajde emil » 09 Oct 2018, 09:27

Gabriela-Mitache55 scrie:Bună ziua! În data de 27.09.2018, am postat pe platforma didactic.ro un proiect didactic pe care ar fi trebuit sa-l editez inainte. Deoarece eu nu am optiunea aceasta, va rog respectuos sa-l stergeti. Menționez că numele proiectului este "Si copiii au drepturi!" pentru educatie civica, postat de pe contul Mitache Gabriela.
Va multumesc anticipat! :)


Va rog sa il "raportați". Aveți această opțiune. După ce primim mesajul dvs. noi îl ștergem!

Succes!
Emil Onea
Avatar utilizator
emil
Site Admin
 
Mesaje: 2737
Membru din: 22 Oct 2003, 23:10
Localitate: Focsani

Re: Stergere material

Mesajde RodicaClosanu » 24 Dec 2018, 22:24

Bună seara, din păcate în materialul propus astăzi 24.12.2018, ora 18:59, s-a strecurat o greșeală și aș dori să fie șters. Am atașat și link-ul: https://www.didactic.ro/materiale-didac ... itatea-iii. Vă rog respectuos să-l ștergeți. Mulțumesc!
RodicaClosanu
 
Mesaje: 1
Membru din: 24 Dec 2018, 21:48

Re: Stergere material

Mesajde emil » 25 Dec 2018, 03:31

RodicaClosanu scrie:Bună seara, din păcate în materialul propus astăzi 24.12.2018, ora 18:59, s-a strecurat o greșeală și aș dori să fie șters. Vă rog respectuos să-l ștergeți. Mulțumesc!


Am sters!
Emil Onea
Avatar utilizator
emil
Site Admin
 
Mesaje: 2737
Membru din: 22 Oct 2003, 23:10
Localitate: Focsani

Re: Stergere material

Mesajde tanase30 » 28 Aug 2020, 18:30

TĂNASE ELENA, ID utilizator tanase30, doresc să șterg materialul Evaluarea competențelor fundamentale la finalul clasei a I-a 2021, propus deoarece ma rugat colega mea Iordache Cristina să-l încarc, dar nu doresc să apară Id-ul meu. O sa o rog pe sa se autentifica, și să încarce materialul! Va multumesc!apropo este la vericare conținut
tanase30
 
Mesaje: 1
Membru din: 02 Sep 2009, 06:34

Re: Stergere material

Mesajde emil » 29 Aug 2020, 16:14

tanase30 scrie:TĂNASE ELENA, ID utilizator tanase30, doresc să șterg materialul Evaluarea competențelor fundamentale la finalul clasei a I-a 2021, propus deoarece ma rugat colega mea Iordache Cristina să-l încarc, dar nu doresc să apară Id-ul meu. O sa o rog pe sa se autentifica, și să încarce materialul! Va multumesc!apropo este la vericare conținut

am sters
Emil Onea
Avatar utilizator
emil
Site Admin
 
Mesaje: 2737
Membru din: 22 Oct 2003, 23:10
Localitate: Focsani

Re: Stergere material

Mesajde sportiv » 01 Sep 2020, 13:43

emil scrie:
tanase30 scrie:TĂNASE ELENA, ID utilizator tanase30, doresc să șterg materialul Evaluarea competențelor fundamentale la finalul clasei a I-a 2021, propus deoarece ma rugat colega mea Iordache Cristina să-l încarc, dar nu doresc să apară Id-ul meu. O sa o rog pe sa se autentifica, și să încarce materialul! Va multumesc!apropo este la vericare conținut

am sters

Bine faceți, mai ales că ,,MA/VA” RUGAT! :D Probabil erau mai multe!
Avatar utilizator
sportiv
 
Mesaje: 3121
Membru din: 19 Ian 2008, 19:02
Localitate: Răcăciuni-Bacău

Re: Stergere material

Mesajde emil » 10 Sep 2020, 17:42

Filologcreanga scrie:Vă rog stergeti toate materialele de pe pagina mea

Lucrarile dvs. nu sunt vizibile public!
Emil Onea
Avatar utilizator
emil
Site Admin
 
Mesaje: 2737
Membru din: 22 Oct 2003, 23:10
Localitate: Focsani

Re: Stergere material

Mesajde sportiv » 10 Sep 2020, 18:51

emil scrie:
Filologcreanga scrie:Vă rog stergeti toate materialele de pe pagina mea

Lucrarile dvs. nu sunt vizibile public!

:D :lol:
Avatar utilizator
sportiv
 
Mesaje: 3121
Membru din: 19 Ian 2008, 19:02
Localitate: Răcăciuni-Bacău

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Despre site

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori