planificare Lb Engleza-Manual English G 2000

Limba straina studiata in scoala

planificare Lb Engleza-Manual English G 2000

Mesajde anam_ci » 08 Feb 2010, 14:13

Buna ziua.
Sunt profesoara de lb. engleza. Voi avea inspectie Rodis in curand. As fi recunoscatoare celor care ar putea sa ma ajute cu planificare pe unitati de invatare pentru manualul English G 2000- clasa a-Va si a VI-a. Mentionez ca pe site didactic.ro nu sunr expuse. Va multumesc anticipat celor care ma puteti ajuta in acest sens.
anam_ci
 
Mesaje: 1
Membru din: 09 Mar 2008, 21:13

Re: planificare Lb Engleza-Manual English G 2000

Mesajde besliumaria » 29 Apr 2011, 20:53

Si eu caut planificarea pe unitati de invatare de la manualul english g 2000.(Si pe cea de la clasa a va ) .Daca o are cineva va rog sa o postati .Chiar imi trebuie.Va rooog
besliumaria
 
Mesaje: 3
Membru din: 29 Apr 2011, 19:48

Re: planificare Lb Engleza-Manual English G 2000

Mesajde krisztinasofalvi » 17 Oct 2012, 20:32

Eu caut caseta sau CD-ul pentru acest manual. Are cineva?
Multumesc, K.
krisztinasofalvi
 
Mesaje: 3
Membru din: 17 Sep 2012, 17:52

Re: planificare Lb Engleza-Manual English G 2000

Mesajde medastrugariu » 10 Feb 2013, 12:17

Buna ziua! Sunt profesoara de limba engleza, in primul an de invatamant. As avea nevoie de planificari pentru clasele 3-8. ( calendaristice si pe unitati ). Mentionez ca pt clasele 3-4, manualele sunt Firm Steps. Clasa a 5 a: English G 2000. Clasa a 6 a: World Class, a 7 a: Snapshot pre-intermediate, iar clasa a 8 a , Snapshot intermediate. In curand voi avea inspectie pentru definitivat si as avea nevoie de planificari . Daca ma poate ajuta cineva, adresa mea de e-mail este meda_s@yahoo.com
Va multumesc!
medastrugariu
 
Mesaje: 1
Membru din: 05 Oct 2012, 14:29

Re: planificare Lb Engleza-Manual English G 2000

Mesajde buzgariuligia » 05 Oct 2013, 11:33

anam_ci scrie:Buna ziua.
Sunt profesoara de lb. engleza. Voi avea inspectie Rodis in curand. As fi recunoscatoare celor care ar putea sa ma ajute cu planificare pe unitati de invatare pentru manualul English G 2000- clasa a-Va si a VI-a. Mentionez ca pe site didactic.ro nu sunr expuse. Va multumesc anticipat celor care ma puteti ajuta in acest sens.

Buna, daca ai facut rost de planificari mi le potri trimite si mie ioana_buzgariu@yahoo.com, msssss
buzgariuligia
 
Mesaje: 3
Membru din: 23 Sep 2012, 18:55

Re: planificare Lb Engleza-Manual English G 2000

Mesajde buzgariuligia » 05 Oct 2013, 11:34

medastrugariu scrie:Buna ziua! Sunt profesoara de limba engleza, in primul an de invatamant. As avea nevoie de planificari pentru clasele 3-8. ( calendaristice si pe unitati ). Mentionez ca pt clasele 3-4, manualele sunt Firm Steps. Clasa a 5 a: English G 2000. Clasa a 6 a: World Class, a 7 a: Snapshot pre-intermediate, iar clasa a 8 a , Snapshot intermediate. In curand voi avea inspectie pentru definitivat si as avea nevoie de planificari . Daca ma poate ajuta cineva, adresa mea de e-mail este meda_s@yahoo.com
Va multumesc!

Buna, daca ai facut rost de planificari mi le potri trimite si mie ioana_buzgariu@yahoo.com, msssss
buzgariuligia
 
Mesaje: 3
Membru din: 23 Sep 2012, 18:55

Re: planificare Lb Engleza-Manual English G 2000

Mesajde buzgariuligia » 05 Oct 2013, 11:34

besliumaria scrie:Si eu caut planificarea pe unitati de invatare de la manualul english g 2000.(Si pe cea de la clasa a va ) .Daca o are cineva va rog sa o postati .Chiar imi trebuie.Va rooog

Buna, daca ai facut rost de planificari mi le potri trimite si mie ioana_buzgariu@yahoo.com, msssss
buzgariuligia
 
Mesaje: 3
Membru din: 23 Sep 2012, 18:55


Înapoi la Limba Engleza

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 0 vizitatori