Titularizare invatatori 2013

Discutii despre noua programa, avand in vedere noul plan de invatamant

Titularizare invatatori 2013

Mesajde gabriela86 » 09 Mar 2013, 11:27

Am inteles ca anul acesta se va da exact ca anul trecut. Pe ce anume ar trebui sa punem accent? Cine are materiale, va rog sa ma ajutati si pe mine!
gabriela86
 
Mesaje: 4
Membru din: 23 Apr 2009, 10:36

Re: Titularizare invatatori 2013

Mesajde giulia8888 » 18 Mar 2013, 21:11

Buna! Programa este la fel ca cea de anul trecut. Dau si eu anul acesta pentru prima data pe invatatori. Daca vrei iti las adresa mea de e-mail si mai colaboram. Te-as ruga, daca vrei, sa ne ajutam cu materiale. Adresa mea de e-mail este iuliaolteanu77@yahoo.com
giulia8888
 
Mesaje: 3
Membru din: 08 Feb 2010, 01:35

Re: Titularizare invatatori 2013

Mesajde slabuta » 06 Mai 2013, 19:09

gabriela86 scrie:Am inteles ca anul acesta se va da exact ca anul trecut. Pe ce anume ar trebui sa punem accent? Cine are materiale, va rog sa ma ajutati si pe mine!

Programade titularizare dun acest an e la fel ca ceade anul trecut .Sa pui accent pe metodica si nu pe gramatica si literatura. Anul trecut nu s-a dat literatura si gramatica pentru ca s-au scos .Au fost afisate modele de subiecte de titularizare anul trecut, facute de Androneasca. Si acum sunt pe internet acele modele. S-au afisat incepand din 15 iulie 2012 . Intreaba la Iinspectoratul scolar de unde esti daca s-a schimbat anul acesta programa. Nu te lua dupa internet sau vorbe de altii. Intreaba pe inspectorul de specialitate. Succes.Sau poti intreba la CCD.
slabuta
 
Mesaje: 1
Membru din: 03 Mai 2012, 21:02


Înapoi la Programa scolara Invatamant primar

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 15 vizitatori