caut parteneri pentru un proiect international

Despre ce facem noi in scoala: proiecte, colaborari, activitati inedite

caut parteneri pentru un proiect international

Mesajde anamaria08 » 15 Oct 2012, 17:35

Buna ziua,
Lucrez la o scoala din judetul Bacau si anul acesta ne-am propus sa coordonam un proiect international pe tema traditiilor.Proiectul se va desfasura pe durata unui an intreg si se va finaliza cu un concurs (pentru copii) si un simpozion (pentru profesori).Momentan avem parteneri din Turcia,Polonia si Spania,dar am dori sa ni se alature si cateva scoli din Romania.De aceea daca doriti sa participati sau doriti mai multe informatii puteti scrie pe adresa anush_pam@yahoo.com.
anamaria08
 
Mesaje: 1
Membru din: 25 Oct 2009, 18:21

Re: caut parteneri pentru un proiect international

Mesajde Sorina73 » 15 Oct 2012, 22:50

as fi interesata .trimiteti-mi mai multe informatii pe adresa sorinamilea1973@yahoo.com. Sunt din Vrancea, Odobesti-s-ar potrivi pt .."traditii"
Sorina73
 
Mesaje: 1
Membru din: 19 Iun 2012, 14:22

Re: caut parteneri pentru un proiect international

Mesajde maria_m » 16 Oct 2012, 09:47

Va rog sa-mi trimiteti si mie informatii despre proiect. Adresa mea e mariacoteanu@ymail.com. Multumesc!
maria_m
 
Mesaje: 9
Membru din: 08 Ian 2006, 16:09

Re: caut parteneri pentru un proiect international

Mesajde psihologscolar » 16 Oct 2012, 10:23

Si noi am fi interesati de un asemenea proiect. Suntem o scoala gimnaziala din Negresti-Oas, jud. Satu-Mare si cred ca traditiile ne reprezinta. Daca doriti, puteti sa-mi trimiteti mai multe informatii pe adresa de mail achim.mariana@gmail.com.
Multumesc si sper intr-o viitoare colaborare.
psihologscolar
 
Mesaje: 1
Membru din: 28 Iun 2011, 20:28

Re: caut parteneri pentru un proiect international

Mesajde Oancea_Mariana » 16 Oct 2012, 12:46

Buna ziua! Sunt interesata de proiectul dumneavostra. Lucrez ca invatatoare la o scoala din mediul rural din judetul braila si cred ca obiceiurile noastre sunt cele care ne reprezinta ca popor. As fi bucuroasa daca am putea arata tuturor care sunt datinile poporului nostru din zona acesta. As dori mai multe informatii,va rog, pe adresa oanceamariana@yahoo.com
Va multumesc !
Oancea_Mariana
 
Mesaje: 1
Membru din: 12 Noi 2010, 11:35

Re: caut parteneri pentru un proiect international

Mesajde tobescugabriela » 16 Oct 2012, 13:13

Bună ziua,
Suntem din Craiova la o şcoală gimnazială. Aştept detalii.
Mulţumiri,TobescuGabriela
tobescugabriela
 
Mesaje: 1
Membru din: 08 Oct 2012, 15:43

Re: caut parteneri pentru un proiect international

Mesajde sebeni » 16 Oct 2012, 17:54

buna ziua
Suntem invatatoare la o scoala de la tara din jud. Cluj
asteptam informatii legate de proiect
multumim
sebeni
 
Mesaje: 36
Membru din: 06 Mar 2006, 00:54

Re: caut parteneri pentru un proiect international

Mesajde mareta » 16 Oct 2012, 23:33

Buna seara, sunt de la o scoala din judetul Cluj si as fi si eu interesata de proiectul dv. Daca se poate astept si eu mai multe detalii pe adresa de e-mail fesnic_family@yahoo.com
Mi-as dori foarte mult sa colaboram. Multumesc si succes!
mareta
 
Mesaje: 7
Membru din: 05 Mai 2010, 00:01

Re: caut parteneri pentru un proiect international

Mesajde mary_69 » 17 Oct 2012, 07:11

Bună dimineața! Sunt cadru didactic la o școala din Vrancea, îmi plac colaborările și aș dori să aflu mai multe despre proiect. Aștept informații suplimentare la adresa: marysp_69@yahoo.com. Mulțumesc! Mult succes!
mary_69
 
Mesaje: 1
Membru din: 07 Mai 2012, 19:03

Re: caut parteneri pentru un proiect international

Mesajde taniailiescu » 17 Oct 2012, 09:18

Buna ziua
LUCREZ LA O SCOALA PRIVATA DIN ORASUL PLOIESTI.OFERTA DUMNEAVOASTRA PARE INTERESANTA.
NOI AVEM COPII ROMANI,TURCI,RUSI.AS VREA SA AFLU MAI MULTE DEPRE ACEST PROIECT PE ADRESA
taniailiescu@yahoo.com
taniailiescu
 
Mesaje: 1
Membru din: 19 Aug 2011, 12:08

Re: caut parteneri pentru un proiect international

Mesajde andreimiha » 17 Oct 2012, 09:45

Buna ziua,
Suntem educatoare la o gradinita din jud.OLT si suntem si noi interesate de proiectul dv.
Daca se poate asteptam si noi mai multe detalii pe adresa de e-mail lianaradoi@gmail.com .
Multumim si mult succes!
andreimiha
 
Mesaje: 6
Membru din: 26 Mar 2009, 17:59

Re: caut parteneri pentru un proiect international

Mesajde Lilia_Voloh » 17 Oct 2012, 12:20

Buna...propunerea de a participa la concurs ne pare interesanta...Sintem din Republica Moldova si vrem sa participam si noi.Va rugam sa ne rimiteti mai multa informatie despre conditiile de participare si concurs.Multumim.Adresa noastra este liliavoloh@rambler.ru
Lilia_Voloh
 
Mesaje: 1
Membru din: 01 Oct 2012, 19:40

Re: caut parteneri pentru un proiect international

Mesajde elena_florescu » 17 Oct 2012, 12:35

suntem f.f.interesati.Avem o scoala super reabilitata cu fonduri eu si dotata IT de ultima ora.Orasul nostru , Ocnele-Mari este intr-o regiune pitoreasca.Asteptam detalii pe adresa truscamaria@yahoo.com Multumim
elena_florescu
 
Mesaje: 1
Membru din: 22 Mai 2012, 23:06

Re: caut parteneri pentru un proiect international

Mesajde sce76 » 17 Oct 2012, 13:07

Si eu sunt interesata de proiect, sunt profesor inv.primar, Gherla, clasa I, conduc de cativa ani un grup de colindatori.
sabomirela@yahoo.com Va multumesc pentru oportunitate.
sce76
 
Mesaje: 89
Membru din: 23 Sep 2009, 13:58

Re: caut parteneri pentru un proiect international

Mesajde MunteanuLucica » 17 Oct 2012, 13:59

Buna ziua!Sunt profesor in mediul rural la o scoala moderna din judetul Olt si sunt interesata de un astfel de proiect.In comuna noastra sunt pastrate obiceiurile stravechi(Calusul,confectionarea de covoare oltenesti).
Adresa mea:clara_del32@yahoo.com
Multumesc!
MunteanuLucica
 
Mesaje: 1
Membru din: 11 Mai 2012, 02:24

Următorul

Înapoi la Activitati scolare

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator