RUGAMINTE INFORMATII SCOALA 89 BUCURESTI

Sectiune dedicata dialogului parinti-educatori

RUGAMINTE INFORMATII SCOALA 89 BUCURESTI

Mesajde NGAIDE » 21 Oct 2011, 10:18

Buna dimineata,

Puteti va rog sa-mi dati cateva informatii despre Scoala 89 din sectorul 3, Bucuresti? Mai precis as dori ceva informatii despre doamnele invatatoare care indruma in anul scolar 2011-2012 clasele a IV a si care vor prelua din toamna viitoare clasele I.
Va mulumesc!
NGAIDE
 
Mesaje: 2
Membru din: 21 Oct 2011, 10:03

Re: RUGAMINTE INFORMATII SCOALA 89 BUCURESTI

Mesajde rofi3 » 21 Oct 2011, 10:36

Cred ca cel mai usor este sa obtineti informatii de la parintii de copii care acum sunt in clasa a IV. Site-ul nostru este vizitat de foarte multe cadre didactice , insa trebuie sa aveti destul de mult noroc ca sa primiti un feedback la intrebarea dvs. Puteti merge intr-o zi la scoala respectiva si sa chestionati parinti care vin si isi asteapta copiii de clasa a IV. Elevi de clasa a IV sunt mai mari si puteti sa-i deosebiti usor si poate veti avea norocul sa gasiti persoane guralive care sa va ofere destul de multe informatii.
Va doresc bafta multa !
rofi3
Site Admin
 
Mesaje: 1176
Membru din: 18 Dec 2008, 20:16

Re: RUGAMINTE INFORMATII SCOALA 89 BUCURESTI

Mesajde NGAIDE » 21 Oct 2011, 10:44

Va multumesc pentru raspuns. Sper ca totusi sa gasesc cateva raspunsuri si aici. Nu de alta dar la ora 19 cand ajung eu acasa de la serviciu...slabe-mi sunt sperantele sa-i mai gasesc pe parintii copiilor de clasa a IV a "prin zona".
NGAIDE
 
Mesaje: 2
Membru din: 21 Oct 2011, 10:03


Înapoi la Parintii intreaba, educatorii raspund

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator