optionale neavizate din "bunavointa" inspectorului de specia

optionale neavizate din "bunavointa" inspectorului de specia

Mesajde ioanaandreeac » 21 Mai 2011, 11:18

Buna ziua!

As dori un sfat de la cunoscatori. Ce pot face daca am ramas cu optionalele pentru anul scolar urmator neavizate de inspectorul de specialitate? Mentionez ca am fost cu ele in timp util, insa nu am gasit inspectorul, niciun loc unde sa le las in atentia acestuia, am intrebat pe la toate usile ISMB -ului, am cautat un program afisat, am intrebat la secretariat, la registratura daca le pot lasa... nu s-au putut lasa, termenul de 13 mai a expirat, am fost pe 19 mai la ISMB, nu am gasit pe nimeni, am luat nr de tel al inspectorului, l-am sunat, i-am explicat ce s-a intamplat si mi-a spus ca totul este inutil, acele optinale nu mai pot si avizate pentru ca termenul a expirat, ca directorul scolii va rezolva problema (n-am indraznit sa intreb prin ce procedura), am indraznit sa mentionez ca nu era afisat un program anume pentru limba romana, cu un ton taios mi s-a replicat ca acest program nu trebuia afisat undeva, ca era asifat pe internet, i-am spus ca am cautat si nu am gasit nimic de acest gen, in fine ... mi-a spus ca nu mi le mai poate aviza.

Ce as putea face? Mai este cineva din Bucuresti in situatia asta?

Multumesc pentru raspuns!
ioanaandreeac
 
Mesaje: 2
Membru din: 21 Mai 2011, 11:01

Înapoi la Limba şi literatura română

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron