CONCURSUL NAŢIONAL DE PUBLICAŢIE ŞCOLARĂ „MEDI@ JUNIOR”

Sectiune dedicata evenimentelor scolare, stiri de interes pentru educatori

Re: CONCURSULUI NAŢIONAL DE PUBLICAŢIE ŞCOLARĂ „MEDI@ JUNIOR”

Mesajde ecosim » 02 Mai 2010, 00:21

sa postam aici o parte din mesajele de multumire?
....Salutari!
Ieri am primit diplomele de la dvs.. Va multumim inca o data pentru toata energia si efortul depuse. Am trimis materiale si pentru concursul ce urmeaza sa se deruleze si ne pregatim pentru cel din august. Apreciez seriozitatea celor implicati si calitatea activitatilor.Toate bune, Alina David....

Poate vor scrie aici si o parte dintre cei care sunt multumiti. Fiind la prima editie, nu am mediatizat f mult proiectul, drept este! Dar... acum este in lucru siteul Proiectului unde vom posta toti castigatorii. Numai bine si ... FELICITARI tuturor celor care au avut rezultate notabile la Concursul initiat de noi!
ecosim
 
Mesaje: 18
Membru din: 11 Mai 2007, 01:01

Re: CONCURSULUI NAŢIONAL DE PUBLICAŢIE ŞCOLARĂ „MEDI@ JUNIOR”

Mesajde ecosim » 02 Mai 2010, 00:30

Un mesaj de multumire primit de organizatori. Mai sunt si oameni multumiti!
Salutari!
Ieri am primit diplomele de la dvs.. Va multumim inca o data pentru toata energia si efortul depuse. Am trimis materiale si pentru concursul ce urmeaza sa se deruleze si ne pregatim pentru cel din august. Apreciez seriozitatea celor implicati si calitatea activitatilor.Toate bune, Alina David

... dna vivica57... de ce nu ne contactati telefonic sa vedem si noi de ce sunteti nemultumita? Ati participat macar la Concurs sau vorbiti in necunostinta de cauza?... sau trimiteti un mesaj la concursmediajunior@yahoo.com cu nr dv de telefon, sa va contactam noi, ca sa lamurim problema.
Echipa "Medi@ Junior"
ecosim
 
Mesaje: 18
Membru din: 11 Mai 2007, 01:01

Re: CONCURSULUI NAŢIONAL DE PUBLICAŢIE ŞCOLARĂ „MEDI@ JUNIOR”

Mesajde ecosim » 02 Mai 2010, 00:49

Dragi colegi participanti la Concursul si Simpozionul Medi@ Junior,
va informam ca siteul Medi@ Junior este in lucru, astfel ca nu sunt postate inca toate titlurile materialelor trimise pt Simpozion, iar rezultatele Concursului vor fi afisate saptamana viitoare ( dupa cum ne-a anuntat colega care se ocupa de realizarea siteului) . Numai bine!
ecosim
 
Mesaje: 18
Membru din: 11 Mai 2007, 01:01

Re: CONCURSULUI NAŢIONAL DE PUBLICAŢIE ŞCOLARĂ „MEDI@ JUNIOR”

Mesajde mariro » 03 Mai 2010, 17:23

Dragi colegi organizatori, va multumesc pentru munca voastra depusa pentru acest concurs si simpozionul ce se desfasoara. Am vazut site-ul care este inca in lucru. Ceea ce ati facut e un lucru minunat si nu am vazut multe activitati, oragnizate atat de bine si serios. Desi rezultatele s-au lasat ateptate fata de termenul din regulament, suntem colegi si putem intelege motivele pe care le-ati avut. Va doresc multa sanatate si succes in munca mai departe. Va pretuiesc si va admir! Numai bine!
P.S. Azi am primit diploma in cutia postala! Cred ca si ceilalti colegi ai mei care erau alarmati, se vor linisti! :D
Avatar utilizator
mariro
 
Mesaje: 16653
Membru din: 16 Mai 2004, 20:40
Localitate: Galati

Re: CONCURSULUI NAŢIONAL DE PUBLICAŢIE ŞCOLARĂ „MEDI@ JUNIOR”

Mesajde adriana_mihai » 03 Mai 2010, 23:42

...va rog sa va ganditi ca au fost si perioadele de ...restructurare si comasare...care au dat peste cap intregul judet Hunedoara!!!
...dna vivica57...organizatorii si voluntarii acestui concurs au muncit din inima si cu placere, ...uitand de goana dupa puncte..., multi sunt tineri si plini de elan, iar in aceasta perioada au avut si ei de suferit de pe urma acestor schimbari....oricum, decat sa organizezi un concurs atat meticulos, este mult mai usor sa stai deoparte, sa trimiti lucrarile...si sa fii nemultumit...aveti intelegere si incurajati asemenea initiative, pentru ca munca depusa de ei nu se masoara in puncte, ci poate intr-un mesaj de multumire....daca dispar si asemenea initiative, vor ramane...doar cârcotașii
....cu regret...asteptam incurajari de la cei mai in varsta, mai ales ca ei ar trebui sa stie sa aprecieze munca de voluntariat....
adriana_mihai
 
Mesaje: 22
Membru din: 04 Noi 2009, 01:01

Re: CONCURSUL NAŢIONAL DE PUBLICAŢIE ŞCOLARĂ „MEDI@ JUNIOR”

Mesajde vivica57 » 05 Mai 2010, 10:08

Mi-am insusit toate criticile aduse, insa eu nu am avut intentia sa va critic munca depusa cu atita pasiune, ci doar sa-mi exprim nemultumirea pentru ca termenul de expediere nu a fost respectat.
Cu toate acestea, cind primesti diplome de la concursurile organizate de d-voastra esti realmente emotionat. In consecinta, va multumesc ca ne-ati dat aceasta posibilitate, mie si elevilor pe care i-am reprezentat!
vivica57
 
Mesaje: 25
Membru din: 11 Apr 2009, 21:13

Re: CONCURSUL NAŢIONAL DE PUBLICAŢIE ŞCOLARĂ „MEDI@ JUNIOR”

Mesajde ecosim » 05 Mai 2010, 18:47

Curg mesajele de multumire pe email. Sa le postam aici ? Nu avem timp pt asa ceva, desi ar fi bine sa le citeasca cine trebuie...
de ex...
Buna seara!
Am primit cu mare bucurie diplomele si o medalie de la concursul national "Medi@ Junior.
Va apreciez. Sunteti extraordinari. Faceti totul cu mult suflet şi de calitate.
Gandurile noastre de bine sa va aduca sanatate si realizari deosebite.
Va multumim pentru aprecierile ce ne dau curaj sa continuam.
Cu deosebita stima,
înv. Georgeta Mironescu din Iaşi
ecosim
 
Mesaje: 18
Membru din: 11 Mai 2007, 01:01

Re: CONCURSUL NAŢIONAL DE PUBLICAŢIE ŞCOLARĂ „MEDI@ JUNIOR”

Mesajde ecosim » 05 Mai 2010, 18:56

Am primit astazi diplomele. Sunt foarte frumoase. A meritat asteptarea. . Multumim!


O dupa-amiaza frumoasa!
Anamaria Ghiban
ecosim
 
Mesaje: 18
Membru din: 11 Mai 2007, 01:01

Re: CONCURSUL NAŢIONAL DE PUBLICAŢIE ŞCOLARĂ „MEDI@ JUNIOR”

Mesajde ecosim » 04 Iun 2010, 00:07

In atentia tuturor participantilor la prima etapa a Proiectului Medi@ Junior!!!!
Toate plicurile au fost expediate! Daca nu ati primit cumva plicul cu dipl, va rugam sa ne scrieti la adresa concursmediajunior@yahoo.com pt a clarifica situatia. Felicitari tuturor castigatorilor! Lista cu premiantii si participantii va fi postata pe siteul Medi@ Junior. Va anuntam cand e finalizat siteul. Inca e in lucru! Numai bine!!!

Diplomele de la Simpozionul din 24 APRILIE vor fi expediate in timpul vacantei scolare. Va vom tine la curent pe site!!!
ecosim
 
Mesaje: 18
Membru din: 11 Mai 2007, 01:01

Re: CONCURSUL NAŢIONAL DE PUBLICAŢIE ŞCOLARĂ „MEDI@ JUNIOR”

Mesajde ecosim » 18 Ian 2011, 00:43

Proiectul Medi@ Junior, editia I s-a finalizat. Va rugam sa ne comunicati prin email - media.junior@yahoo.com- daca sunt participanti care nu au primit plicul. Plicurile au fost expediate in varianta simplu, deci... nu raspundem de eventualele pierderi. Putem , insa, sa retrimitem in alta varianta diplomele "pierdute".
Speram sa nu fie probleme de genul acesta!
Numai bine! Echipa Medi@
ecosim
 
Mesaje: 18
Membru din: 11 Mai 2007, 01:01

Anterior

Înapoi la Stiri si evenimente

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator