Prof. suplinitor, FAC SCHIMB DE POST (lb. rom., B, sector2)

Prof. suplinitor, FAC SCHIMB DE POST (lb. rom., B, sector2)

Mesajde murra » 16 Sep 2010, 13:59

Sunt profesoara suplinitoare de limba romana si as vrea sa fac schimb de post. Am 18 ore vacante un an, 17 de nivel gimnazial si una de literatura universala, in cadrul unui liceu teoretic situat pe Soseaua Pantelimon, f. aproape de Cora. Am zi metodica joi, luni si vineri predau dupa-amiaza, iar marti si miercuri incep la 7:30. Am o singura fereastra, miercuri. Elevii mei sunt cuminti (am a V-a, a VII-a, doua clase de a VIII-a si una de a XII-a), iar d-na directoare, nou aleasa, pare o.k.
M-am interesat si se poate face schimb. Trebuie depus un dosar la ISMB, dar am inteles ca nu sunt probleme.
In principiu, eu as vrea liceu (liceu teoretic sau colegiu national), dar accept si liceu plus gimnaziu (sunt dispusa si sa merg in doua locuri). Postul/posturile trebuie sa fie disponibil(e) un an intreg si situate fie in sectorul 3, fie in centru (sau relativ aproape de centru).
Pot fi contactata in urmatoarele saptamani, zilnic, intre 18 si 21 la numarul de telefon [cenzurat , va rog comunicati adresa prin mesaj privat]
murra
 
Mesaje: 3
Membru din: 15 Sep 2010, 15:44

Re: Prof. suplinitor, FAC SCHIMB DE POST (lb. rom., B, sector2)

Mesajde murra » 18 Sep 2010, 16:38

O.k., daca nu pot lasa numarul de telefon, astept raspunsuri aici, pe forum.
murra
 
Mesaje: 3
Membru din: 15 Sep 2010, 15:44

Re: Prof. suplinitor, FAC SCHIMB DE POST (lb. rom., B, sector2)

Mesajde murra » 21 Sep 2010, 19:31

Daca e cineva interesat, il rog sa-mi raspunda efectiv aici, la aceasta sectiune. Nu-mi trimiteti mesaj privat, pentru ca nu ma prea descurc pe internet. Serios! :(
Multumesc.
murra
 
Mesaje: 3
Membru din: 15 Sep 2010, 15:44


Înapoi la Titularizare

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori