Solicitare planificari

Solicitare planificari

Mesajde elena22 » 24 Sep 2008, 14:46

Buna ziua. Sunt profesoara de limba romana in primul an si as avea nevoie de ajutorul dumneavoastra. Am nevoie de o planificare pentru clasa a VI-a, manual editura ALL, autori Andra Vasilescu, Adela Rogojinaru si Mircea Vasilescu. Pe site am gasit ceva,dar autorii nu corespund. Va rog din suflet sa ma ajutati... Adresa mea de mail este irina_artene86 LA yahoo.com Va multumesc anticipat.
elena22
 
Mesaje: 4
Membru din: 24 Sep 2008, 14:29

Mesajde kasivitan » 24 Sep 2008, 22:21

Eu la clasa a VI-a, lucrez dupa All de multi ani, dar altii sunt autorii, nu cei mentionati de dvs. Oare de ce?
kasivitan
 
Mesaje: 23
Membru din: 21 Sep 2007, 22:58

Re:

Mesajde danutzaada » 18 Sep 2010, 19:18

kasivitan scrie:Eu la clasa a VI-a, lucrez dupa All de multi ani, dar altii sunt autorii, nu cei mentionati de dvs. Oare de ce?

Sunt "bobocel" :D Ma puteti ajuta si pe mine ? Aveti cumva planificare pt clasa a VI-a, EDP 2008, autori Elena Mazilu - Ionescu, Valentina Jercea? Daca aveti, va rog frumos sa-mi trimiteti si mie pe adresa: danutzaadaa LA yahoo.com. Multumesc mult si mult noroc in acest an scolar.
danutzaada
 
Mesaje: 1
Membru din: 10 Feb 2008, 04:41

Re: Solicitare planificari

Mesajde emil » 19 Sep 2010, 21:56

elena22 scrie:Buna ziua. Sunt profesoara de limba romana in primul an si as avea nevoie de ajutorul dumneavoastra. Am nevoie de o planificare pentru clasa a VI-a, manual editura ALL, autori Andra Vasilescu, Adela Rogojinaru si Mircea Vasilescu. Pe site am gasit ceva,dar autorii nu corespund. Va rog din suflet sa ma ajutati... Adresa mea de mail este irina_artene86 LA yahoo.com Va multumesc anticipat.


Daca ati gasit pe didactic.ro planificarea si nu corespunde manualul, faceti un mic efort si adaptati pentru ca, la urma urmei, programa si continuturile sunt unice.
Recomand colegilor sa fie mai flexibili in abordarea materialeor de pe didactic si mai ales sa fie constructivi.

Va doresc succes!
Emil Onea
Avatar utilizator
emil
Site Admin
 
Mesaje: 2737
Membru din: 22 Oct 2003, 23:10
Localitate: Focsani


Înapoi la Limba şi literatura română

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 10 vizitatori