Dupa titularizare

Dupa titularizare

Mesajde felyss88 » 06 Aug 2010, 10:41

Buna ziua! In judetul meu nu au fost posturi titularizabile (Limba si literatura romana), mi-am ales un post de suplinitor. Care sunt urmatorii pasi dupa ce iti alegi postul? Am fost la Inspectorat si mi-au spus ca decizia pentru postul respectiv o pot ridica la inceputul lui septembrie. Cum ramane cu dosarul care trebuie depus la scoala respectiva? E primul an in invatamant si sunt putin debusolata, la noi informatiile circula pe orizontala, sunt mai multe versiuni, iar cei de la Inspectorat sunt parcimoniosi in a da informatii. O zi racoroasa!
felyss88
 
Mesaje: 2
Membru din: 19 Iun 2010, 19:54

Re: Dupa titularizare

Mesajde rofi3 » 06 Aug 2010, 13:14

Puteti merge la scoala ca sa vedeti cum este conducerea, scoala. Cel mai bine mergeti pe 1 Septembrie si duceti si decizia ulterior. O sa va spuna la scoala ce acte trebuie sa contina acel dosar , insa aveti nevoie de ele de la 1 cand o sa fiti angajata acolo.
rofi3
Site Admin
 
Mesaje: 1176
Membru din: 18 Dec 2008, 20:16

Re: Dupa titularizare

Mesajde felyss88 » 06 Aug 2010, 13:26

rofi3 scrie:Puteti merge la scoala ca sa vedeti cum este conducerea, scoala. Cel mai bine mergeti pe 1 Septembrie si duceti si decizia ulterior. O sa va spuna la scoala ce acte trebuie sa contina acel dosar , insa aveti nevoie de ele de la 1 cand o sa fiti angajata acolo.

Va multumesc pentru raspuns!
felyss88
 
Mesaje: 2
Membru din: 19 Iun 2010, 19:54


Înapoi la Titularizare

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 0 vizitatori