Bacalaureat 2010

Bacalaureat 2010

Mesajde rofi3 » 28 Iun 2010, 16:13

Astazi a fost proba scrisa la Limba si Literatura Romana a examenului de bacalaureat .
Daca ati participat la supraveghere sau chiar ca elev , cum vi s-a parut?
Bafta multa celor care au examene in aceste zile !
rofi3
Site Admin
 
Mesaje: 1176
Membru din: 18 Dec 2008, 20:16

Re: Bacalaureat 2010

Mesajde zico » 05 Iul 2010, 23:33

Am participat in calitate de membru in comisie la un Colegiu National din Bihor, unde examenul a decurs in conditii absolut normale,Rezultatele elevilor s-au situat in limitele normalului. De ce scriu acum !!!
Uitati-va de curiozitate la rezultatele de la Colegiul National Carol I din Craiova!!!
Primele 11 medii 10 curat Ultima medie din doua sute si ceva de candidati este.............9 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Onorabila comisie se pare ca in acel liceu s-a concentrat elita inteligentei din Romania.
Rusine !!!!!!!!!!!!!!!!
zico
 
Mesaje: 4
Membru din: 08 Sep 2006, 15:02

limite extreme rezultate bacalaureat

Mesajde zico » 05 Iul 2010, 23:47

Se pare ca numai in Romania avem licee cu 0 promovati la Bac dar si licee in care absolut toti elevii au luat la Bac medii peste 9 !!!!!!!!!!!!!1
Daca nu credeti va sfatuiesc sa vedeti rezultatele oficiale.
Domnule Ministru cred ca ar fi bine sa studiati atent lista Colegiilor Nationale. Veti avea surprize.
zico
 
Mesaje: 4
Membru din: 08 Sep 2006, 15:02

Re: Bacalaureat 2010

Mesajde luciaiveghes » 27 Iul 2010, 12:35

rofi3 scrie:Astazi a fost proba scrisa la Limba si Literatura Romana a examenului de bacalaureat .
Daca ati participat la supraveghere sau chiar ca elev , cum vi s-a parut?
Bafta multa celor care au examene in aceste zile !

as dori sa stiu daca au fost elaborate 100 de variante la proba de limba romana anul acesta pt bacalureat.multumesc
luciaiveghes
 
Mesaje: 1
Membru din: 18 Oct 2008, 11:31


Înapoi la Bacalaureat

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 0 vizitatori