ora venire bac prof.lb straine

ora venire bac prof.lb straine

Mesajde silviam » 30 Mai 2010, 23:02

Va rog imi spuneti si mie cand trebuie sa fiu la scoala pt bac ca profesor de lb straine, franceza, in cazul meu. De la secretariat mi s-a spus de 9.30, dar eu cred k trebuie sa fiu mai devreme? Bac-ul propriuzis incepe la 12? Exista si o proba scrisa unde lucrarile elevilor sunt corectate pe loc? Sau sunt lasati sa in banca sa scrie si apoi sa vina sa citeasca ce au scris? Multumesc.
silviam
 
Mesaje: 19
Membru din: 14 Mar 2009, 22:59

Re: ora venire bac prof.lb straine

Mesajde alexandre » 31 Mai 2010, 02:32

^Pot numai sa va raspund oficial la o singura intrebare adresata mai in sus - exameninarea orala a lb. si literaturii straine din cadrul examenului de Bacalaureat 2010 va incepe odata cu ora 12:00. Prezenta dumnevoastra la scoala ar fi mai degraba recomandabila cu macar o ora / jumatate de ora mai repede decat ora inceperii examinarii insine din mai multe puncte de vedere - dar, desigur, daca secreatriatul scolii dumnevoastra vi-a precizat clar ora 09:30 - ar trebui ca aceasta sa fie ora dupa care sa va si ghidati in ajungerea la scoala. Mult succes!
alexandre
 
Mesaje: 664
Membru din: 21 Aug 2007, 15:35


Înapoi la Bacalaureat

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori

cron