Serbarea de Craciun la grupa mica.

Serbarea de Craciun la grupa mica.

Mesajde educatoare » 27 Oct 2005, 11:50

:P Stimate colege,m-ati ajuta foarte mult daca mi-ati impartasi din experienta voastra in privinta serbarilor de Craciun prezentate de grupa mica.Asa cum am mai spus eu nu am mai avut grupa mica de multi ani(cam 8 ani).Acum am copii de 3 ani,foarte draguti,imi sunt tare dragi dar sunt cam rasfatati :? si de multe ori refuza sa participe la jocurile si activitatile propuse :( .Mi-ati fii de mare ajutor si cu propuneri pentru programul de serbare , de care va trebui sa ma ocup din timp.Multe multumiri!Cu prietenie,Iulia.
Ceea ce fac astazi mi-a fost dat sa fac,caci am venit pe lume cu o menire."
Avatar utilizator
educatoare
 
Mesaje: 194
Membru din: 14 Iun 2005, 16:46
Localitate: Bucuresti

Mesajde luiza-doina » 16 Dec 2005, 21:38

Acum ai pe didactic mai multe modele de serbari . Eu iti urez succes la serbarea de Craciun si mult noroc mai departe.
luiza-doina
 
Mesaje: 141
Membru din: 07 Dec 2004, 22:34
Localitate: galati

Mesajde educatoare » 17 Dec 2005, 18:42

:P Multumesc din suflet .Am pregatit programul pentru serbare si pot spune ca pana acum totul este ok iar piticii mei sunt tare haiosi si frumosi precum ingerii...cei drept niste ingeri mai nazdravani.Sper ca totul sa mearga bine si Mosul sa aprecieze si sa le rasplateasca efortul.
Iti urez "Sarbatori fericite" si multe cadouri sub brad.Cu drag,Iulia.
Ceea ce fac astazi mi-a fost dat sa fac,caci am venit pe lume cu o menire."
Avatar utilizator
educatoare
 
Mesaje: 194
Membru din: 14 Iun 2005, 16:46
Localitate: Bucuresti


Înapoi la Invatamant prescolar

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 16 vizitatori