Cursuri PIR

Cursuri PIR

Mesajde marcu_emilia » 07 Mai 2008, 12:21

Numele meu este Marcu Emilia,profesor biologie la Scoala cu clasele I-VIII Sascut. In perioada martie-aprilie am participat alaturi de colegii mei
la cursurile programului PIR,avand mentor pe doamna Mihaela Cojocaru.
La inceput am privit cu scepticism continutul cursului,pentru ca apoi sa descopar cu placere necesitatea unei schimbari.Metodele aplicate la curs si-au gasit finalitate in activitatea la clasa.Doamna mentor Mihaela Cojocaru s-a facut inteleasa de cursanti si a avut un mod original de prezentare a cursului.Urez succes in activitatea dumneaei.
marcu_emilia
 
Mesaje: 1
Membru din: 06 Mai 2008, 16:39

Re: Cursuri PIR

Mesajde diana01 » 11 Feb 2010, 11:34

si eu am participat la cursuri PIR..in jud vaslui in sem I scolar 2006-2007 si nu am primit nici pana azi diploma pentru care am platit...desi am dat numeroase telefoane.....si am insistat...sunt foarte multi in situatia mea....ma asteptam la mai multa seriozitate din partea organizatorilor....
diana01
 
Mesaje: 5
Membru din: 18 Mar 2006, 11:08

Re: Cursuri PIR

Mesajde nandry » 04 Mar 2010, 22:57

si eu am urmat anul trecut PIr-ul (la Bacau)si ......dupa multe insistente si plata suplimentara(vreo 3 lei) am primit diplomele ......asa ca cereti celor care sunt obligati ,sa va elibereze diploma succes
nandry
 
Mesaje: 53
Membru din: 23 Oct 2009, 20:55


Înapoi la Biologie

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 0 vizitatori