Propunere de concurs scolar la istorie cu premii in carti

Propunere de concurs scolar la istorie cu premii in carti

Mesajde comant » 21 Sep 2009, 08:35

Buna ziua,
Caut profesori de istorie interesati de un mic concurs de istorie in cadrul scolii sau clasei in care preda acesta. Acest concurs poate fi organizat in totalitate de profesorul doritor, dupa cum vrea dansul, teste scrise, orale sau oricum considera. Cu aceasta ocazie, profesorul isi poate testa elevii cat de multe au invatat si in acelasi timp ii poate impulsiona sa invete, acestia primind premii in functie de rezultatul obtinut. Ar fi ideal ca profesorul, sau profesoara sa apartina unui cerc sau club de istorie cu elevi pasionati de aceasta materie.
Daca vi se pare interesant da-ti-mi un mail la adresa coman . teodor AT yahoo . com sau putem vorbi prin intermediul acestui forum.
Ultima oară modificat de comant pe 15 Oct 2009, 22:16, modificat 1 dată în total.
comant
 
Mesaje: 1
Membru din: 21 Sep 2009, 08:21

Re: Propunere de concurs scolar la istorie cu premii in carti

Mesajde ancutaelena » 11 Oct 2009, 18:45

As vrea mai multe informatii despre aceasta activitate, sunt profesor de istorie si chiar ma tenteaza ideea.....interesant concurs, astept raspuns pe adresa mea. Multumesc..
ancutaelena
 
Mesaje: 2
Membru din: 24 Sep 2009, 15:07

Re: Propunere de concurs scolar la istorie cu premii in carti

Mesajde ancutaelena » 22 Oct 2009, 18:30

scuze, revin...adresa mea este: [cenzurat , va rog sa comunicati adresa prin mesaj privat]


Subiect ridicat ultima oară de comant 22 Oct 2009, 18:30.
ancutaelena
 
Mesaje: 2
Membru din: 24 Sep 2009, 15:07


Înapoi la Istorie

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori