Propunere de parteneriat pentru un PROIECT EDUCAŢIONAL

Propunere de parteneriat pentru un PROIECT EDUCAŢIONAL

Mesajde ccccc » 13 Aug 2009, 09:46

Sunt profesoara de lb si lit. romana, la gimaziu, la o scoala din mediul rural, in jud.Buzau si as dori sa incep un proiect national in anul scolar 2009-2010, avand ca tema educatia prin si pentru carte. Am schitat proiectul si astept colaboratori. Va rog sa ma contactati prin mp.
"Visam la calatorii în univers. Dar oare universul nu este în noi?" (Novalis)
ccccc
 
Mesaje: 108
Membru din: 04 Iul 2007, 18:51

Mesajde noltero » 30 Aug 2009, 15:07

astep[t mai multe detalii,daca se poate..ADRESA mea este [cenzurat , va rog sa comunicati adresa de email prin mesaj privat].Sunt din Focsani si predau engleza..
noltero
 
Mesaje: 1
Membru din: 29 Iun 2007, 13:37

Re: Propunere de parteneriat pentru un PROIECT EDUCAŢIONAL

Mesajde irimiamada » 11 Sep 2009, 12:55

ccccc scrie:Sunt profesoara de lb si lit. romana, la gimaziu, la o scoala din mediul rural, in jud.Buzau si as dori sa incep un proiect national in anul scolar 2009-2010, avand ca tema educatia prin si pentru carte. Am schitat proiectul si astept colaboratori. Va rog sa ma contactati prin mp.

Sunt interesata de propunerea dvs. Si eu am finalizat un parteneriat anul acesta si as mai dori sa continui. Cum putem lua legatura (este o intrebare, numai ca tasta cu semnul intrebarii mi s-a blocat, deci scuze) Astept un rasp de le dvs.
irimiamada
 
Mesaje: 7
Membru din: 06 Feb 2009, 14:24

Re: Propunere de parteneriat pentru un PROIECT EDUCAŢIONAL

Mesajde baciu_florentina » 13 Sep 2009, 17:15

Sunt interesata de propunerea dumneavoastra.Nu am mai participat la o astfel de activitate. Cum putem lua legatura? Nu stiu sa trimit mesaje private. Ajutor!
baciu_florentina
 
Mesaje: 3
Membru din: 29 Aug 2009, 22:23

Re: Propunere de parteneriat pentru un PROIECT EDUCAŢIONAL

Mesajde irimiamada » 13 Sep 2009, 22:26

baciu_florentina scrie:Sunt interesata de propunerea dumneavoastra.Nu am mai participat la o astfel de activitate. Cum putem lua legatura? Nu stiu sa trimit mesaje private. Ajutor!

Nu stiu nici eu cum sa trimit mesaje private, dar, daca aveti vreun material postat o sa va las acolo anumite info.
irimiamada
 
Mesaje: 7
Membru din: 06 Feb 2009, 14:24

Re: Propunere de parteneriat pentru un PROIECT EDUCAŢIONAL

Mesajde rofi3 » 14 Sep 2009, 22:19

In partea dreapta a mesajului unui utilizator aveti o casuta in care aveti detalii despre acesta: Id, numarul mesaje si doua butoane unul pe care scrie MP si altul cu un plic. Dati click pe Mp , intrati in fereastra de editare a mesajului si dupa ce terminati de scris dati click pe butonul Trimite.
rofi3
Site Admin
 
Mesaje: 1176
Membru din: 18 Dec 2008, 20:16

Re: Propunere de parteneriat pentru un PROIECT EDUCAŢIONAL

Mesajde marimih » 29 Sep 2009, 19:25

Buna ziua , sunt din Arad si as fi interesata de acest proiect, Eu am mai realizat un astfel de parteneriat cu o sc. din Botosani . Daca mai sunteti interesata va las adresa mea de email [cenzurat , va rog comunicati prin mesaj privat]. Multumesc. Va doresc mult succes!
marimih
 
Mesaje: 11
Membru din: 17 Apr 2007, 18:47

Re: Propunere de parteneriat pentru un PROIECT EDUCAŢIONAL

Mesajde msimc » 01 Oct 2009, 16:35

Mai este valabil? Astfel de parteneriat ma intereseaza si pe mine... Daca da, astept MP!
msimc
 
Mesaje: 59
Membru din: 20 Mai 2007, 10:32


Înapoi la Limba şi literatura română

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 31 vizitatori

cron